Arçelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 2022

Arçelik İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Arçelik İş İlanları

Türkiye’nin Teknoloji alanında lider teknoloji üreten firmalarından olan Arçelik Personel Alımı yapıyor. Arçelik iş ilanlarını takip ediyorsanız, sizde iş ilanlarıyla ilgili firmanın personel alımları detayalarını yazımızın  devamında bulabileceksiniz. Arçelik İş İlanları İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Arçelik personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz. Arçelik teknoloji üreten firma alanında ülkemizin lider kuruluşudur. Uzun yıllardan beri yerli teknolojiler geliştirerek üreten ve yerli teknolojiler denilince ilk akla gelen firmadır. Arçelik çalışanlarının alanında  iş çerçevesinde kurumsallığın gerektirdiği gibi eğitim ve gelişim gerekliliklerini sürekli geliştirerek, çalışanlarını sürekli olarak ileri teknolojiye taşımaktadır. Tüm dünyaya beyaz eşya, tüketici elektroniği ve dijital alanlarında geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim gerekliliklerini tespit ederek mesleki yönden kariyer odaklı gelişim sağlayarak,  Arçelik standartlarına göre çalışanlarını yetiştirmeye oldukça fazla önem vermektedir. Bu şekilde alanında öncü bir kumdur. Çalışan istihdamında önemli bir yere sahiptir.

Arçelik Güncel İş İlanları

Arçelik istihdam kadrolarını ihtiyaç doğrultusunda personel alımı, işçi ilanları,  eleman ilanlarını  sürdürmeye devam etmektedir. İstihdama açık olan pozisyonlar zaman zaman değişse de genel olarak eleman alımı yapılan kategoriler şu şekildedir:

Makine Mühendisi
Endüstri Mühendisi
Elektrik Elektronik Mühendisi
İş-Ge Uzmanı
Kariyer Gelişim Uzmanı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
İnsan Kaynakları Uzmanı
Arçelik Depo elemanı
Arçelik mağaza sorumlusu
Arçelik satış temsilcisi
Arçelik beyaz eşya sorumlusu
Arçelik temizlik elemanı

Lise, tercihen üniversite mezunu, Teknoloji ürünleri konusunda bilgili yada araştırmaya açık, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini yapmış veya en az 2 yıl ertelemeli olması aranan şartlar arasındadır. Arçelik İş başvurularını resmi sitesinden kabul yayınlamaktadır. Teknolojide uzman firmanın Türkiye genelinde her il ve ilçede mağazası vardır. Öğrencilerin staj yapmak isteyeceği bir konumdadır.

Arçelik İş Başvuru Formu

Dijital olarak yapılan başvurular, direkt olarak Arçelik İnsan Kaynakları bölümüne iletiliyor. Sonrasında da değerlendirmeler ve mülakatlar şeklinde devam eden süreçte uygunluk kriterlerine göre adaylar işe alınıyor. Arçelik İş Başvurusunda bulunmak için buraya tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Koç Holding Personel Alımı İş İlanları

Sabancı Holding İş İlanları

Limak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı

Sabancı Holding İş İlanları

Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir