TATBAK Çalışma ve Mesai Saatleri 2022 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Tatbak Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Şu an için sadece İstanbul ilimizde bulunan Tatbak; baklava, sarma, kadayıf, pasta gibi 250’yi aşkın çeşitli gıda ürünlerinin satışını gerçekleştiren bir mağaza zinciridir. Tatbak kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüz itibariyle 70’i aşkın şubesi ile hizmet verir hale gelmiştir. Uygun fiyatlarda, kaliteli ve hijyen standartlarına uygunluğu ile müşterilerinin gönlünde tat kuran Tatbak mağazaları çalışma saatleri hakkında detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tatbak bugün açık mı diye merak eden kişiler konumuzu inceleyebilirler.

TATBAK Açılış Kapanış Saatleri 2022

TATBAK mağazalarının tümü saat 10:00’da açılmakta ve saat 21:00’da kapanmaktadır. Mağazanın öğle tatili ise bulunmamaktadır.  TATBAK mağazaları Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da yine aynı mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Tatbak Saat Kaçta Açılıyor? : TATBAK mağazaları hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10:00’da açılmakta ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Tatbak Saat Kaçta Kapanıyor? : TATBAK mağazaları saat kaça kadar açık herkes tarafından merak edilmekte. Şubeler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 21:00’a kadar açıktır. Hizmet vermektedir.

Tatbak Hafta Sonu Pazar Açık mı Kapalı mı? : TATBAK şubeleri hafta sonları cumartesi ve pazar günleri açıktır hizmet vermeye devam etmektedir.

Tatbak Bayramda Açık mı Kapalı mı? : TATBAK şubeleri arefe günleri öğlene kadar açıktır. Ramazan ve Kurban bayramının birinci günleri kapalı diğer günleri açıktır.

Tatbak Çalışma Şartları Nasıl? : TATBAK mağazaları bünyesinde çalışan personeller asgari ücret almaktadırlar ve mesai saatleri içerisinde görev yapmaktalar. Ayrıca bünyesinde tam zamanlı ve yarım zamanlı personeller görev yapmaktadır.

Tatbak; ürünlerini kendi mağazası ve Hakmar Mağazaları içerisinde bulunan stantlarında halka sunmaktadır. Ürünler günlük olup, satılmayan ürün bir sonraki güne bırakılmadan geri toplanır. Temiz, itinalı ve özverili bir çalışma alanına sahip olan Tatbak imalathanesinde üretilen tüm ürünler her gün mağazalara iletilmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan, güvenilir, ekonomik ürün portföyüne sahip Tatbak mağazası açılış saatleri, kapanış saatleri, kapanma saatleri hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.
https://www.tatbak.com.tr/


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir