Tesla Türkiye Operasyonu Yeni İş İlanları Yayınlandı

Tesla Türkiye Operasyonu Yeni İş İlanları

Tesla Türkiye Operasyonu Yeni İş İlanları Yayınlandı

Tesla Türkiye Operasyonu Yeni İş İlanları için İki Farklı Pozisyon Açıldı. Elon Musk ile Tesla Türkiye‘de çalışma fırsatı elde etmek isteyenlerin yakından takip ettiği ilanlar yayınlandı. Elon Musk’ın elektrikli otomotiv şirketi Tesla, ‘Tesla Motorları Satış ve Hizmetleri Limited’ şirketi olarak Türkiye’de resmi faaliyetlerine yakında başlayacak.

tesla türkiye fabrika kuracakmı? gibi sorularda oldukça merak edilmektedir. Teslayı sizler gibi yakından takip ediyoruz böyle bir güncelleme gelirse buradan duyuruda bulunacağız.
Türkiye’de resmi olarak çalışmalarını sürdüren Tesla, bölgesel planlar dahilinde yeniden yayınladığı yeni iş pozisyonları paylaşmaya devam ediyor. Kurucusu Elon Musk olan Tesla şirketinin Türkiye’deki ilk çalışanıda belli olmuştu.

Tesla yeni eleman alımı

Şimdilik yeni başlayan bu süreçte 2 farklı pozisyon ilanı bulunmakta. Elektrikli otomotiv devi Tesla, farklı iş ilanları açmaya devam ediyor.

Tesla Türkiye İçin Hangi Pozisyonlarda Personel Arıyor

Tesla İstanbul’da iş ilanlarını yayınladı ve iki farklı gruptan eleman aradığını duyurdu. Firma şimdilik İstanbul’da mağaza yöneticisi ve marka elçisi olarak iki Tesla danışmanı arıyor.

10 Şehirde Hızlı Şarj İstasyonu

Tesla türkiye’ye ne zaman gelecek? Tesla’nın web sitesinde Türkiye’den 10 il bulunuyor.  İstanbul, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Edirne, Sakarya, İzmir ve Konya illeri yer almakta. Şirketin 2023 de kurumsal yapılanmasını tamamlayarak, modellerini satışa sunması heyecanla bekleniyor. https://www.tesla.com/findus/list/superchargers/Turkey sayfasından ulaşabilirsiniz. Güncel olarak tesla iş ilanları geldikçe sitemizden yayınlamaya devam edeceiz.

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. MERHABA YANINIZDA ÇALIŞMAK İÇİN BİR KERE ŞANSIMI DENİYORUM İLKOKUL MEVZUNUYUM VE İNGİLİZCE BİLMİYORUM SORUN OLUŞTURURMU ARADIĞININ PROBLEMLERE ÇÖZÜM BULAN ÇALIŞAN DİPLOMA GEREKMEZ DEMİŞTİNİZ BİLMİYORUM YAPABİLİRMİYİM PROBLEMLERİ ÇÖZMEYİ ŞANSIMI DENEMEK İSTİYORUM KAYBEDİCEK BİR ŞEYİM YOK SONUNDA DİYE BAŞ VURDUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir