Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı

TeknoSA Mağazalar Zinciri İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

TeknoSa mağazalarının ilanlarını takip ediyorsanız, sizde iş ilanlarıyla ilgili firmanın personel alımları detayalarını yazımızın  devamında bulabileceksiniz. İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve TeknoSa personel maaşlarıyla ilgili bir çok detayı sizlere sunuyoruz. Teknosa elektronik eşya satan mağazalar zinciridir. Uzun yıllardan beri elektronik eşya mağazası denilince akla ilk gelen isimlerdendir. Teknosa’nın çalışanlarının alanında  iş çerçevesinde kurumsallığın gerektirdiği gibi eğitim ve gelişim gerekliliklerini sürekli geliştirerek, Teknosa Akademi ile çalışanlarını ileriye taşımaktadır. Eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim gerekliliklerini tespit ederek mesleki yönden kariyer odaklı gelişim sağlayarak,  Teknosa’nın standartlarına göre çalışanlarını yetiştirmeye oldukça fazla önem vermektedir. Bu şekilde alanında öncü bir kumdur. Eğitimler arasında Aday Eğitim Programı, Mentor – Mentee Programı, Mağaza Yöneticisi Yetiştirme Programı gibi bazı ana başlıklar bulunmaktadır.

TeknoSA Güncel İş İlanları

TeknoSA istihdam kadrolarını ihtiyaç doğrultusunda personel ilanı, işçi ilanları,  eleman ilanlarını  2021 yılında da sürdürmeye devam etmektedir. İstihdama açık olan pozisyonlar zaman zaman değişse de genel olarak eleman alımı yapılan kategoriler şu şekildedir: Satış Danışmanı, Kasiyer, Depo Personeli, Yazılım Uzmanı, Reyon Sorumlusu, Mağaza Müdürü
Temizlik Elemanı, Tecrübeli ya da tecrübesiz elemanlar, Reyon sorumlusundan satış danışmanına, engelli personelden yönetici adayına, kasiyerden depo personeline,  kadar personel kadrolarını geliştirmektedir. Lise, tercihen üniversite mezunu, Teknoloji ürünleri konusunda bilgili yada araştırmaya açık, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri kuvvetli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini yapmış veya en az 2 yıl ertelemeli olması aranan şartlar arasındadır.

TeknoSA Açık İş Pozisyonları

Tecrübeli ya da tecrübesiz, Satış Danışmanı, Kasiyer, Depo Personeli, Yazılım Uzmanı, Reyon Sorumlusu, Mağaza Müdürü
Temizlik Elemanı, Reyon sorumlusu, Satış danışmanı, engelli personel, yönetici adayı, kasiyer, depo personeli,  gibi değişen kategorilerde alım yapılıyor. “Jet Başvuru” sistemi ile Teknosa,  yenilikçi ilerlemelerine sürekli yenilerini ekliyor. QR kod yada ilgili link sayesinde oldukça hızlı bir şekilde ulaşılabilir olan başvuru formlarıyla, süreci hızlandırarak, zamandan tasarruf sağlayarak  teknoloji sektörüne göre işe alım konseptini de var olduğu sektöre kazandırmıştır.

TeknoSA İş Başvurusu Formu

Dijitalden yapılan başvurular, direkt olarak Teknosa’nın İnsan Kaynakları bölümüne iletiliyor. Sonrasında da değerlendirmeler ve mülakatlar şeklinde devam eden süreçte uygunluk kriterlerine göre adaylar işe alınıyor.Teknosa Mağazalarına başvuru sadece 3 dakika! Sizde Teknosa da çalışmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvuru sayfasına uklaşabilirsiniz.

  Ek Gelir İş Fİkirleri     

Kartal Devlet Hastanesi İş Başvurusu

           İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi İş Başvurusu           

     Sakarya Devlet Hastanesi iş ilanlarına TIKLAYIN! 

           Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar          


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir