UPS Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

UPS Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

UPS Kargo, 1907 senesinde kurulmuş olan dünyanın en büyük paket teslimat kargo şirketlerinden bir tanesidir. Gelişmiş teknoloji, küresel kaynaklara erişim ve fiziksel, teknolojik ve insan varlıklarının entegre bir ağını kullanan UPS Kargo, sürekli müşteriler kazanmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olan güçlü bir rekabet üstünlüğü sağlamaktadır.  UPS Kargo ülkemizde de faaliyet göstermesinden bu yana sürekli olarak büyümeyi başarmıştır. UPS Kargo’yu tercih eden müşteriler ise UPS Kargo şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık ve bunun yanında çalışma saatleri, teslimat saatleri, çalışma günleri, mesai saatleri ve dağıtım saatlerini merak ediyorlar. Yazımızın devamında tüm bunları detaylı bir biçimde cevaplandırdık.

UPS Kargo Şubeleri Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

UPS Kargo şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00’da açılmakta ve akam saat 18:00’de kapanmaktadır. UPS Kargo ayrıca Cumartesi günleri de çalışmakta olup, çalışma saatleri 09:00 ile 15:00 arasıdır. Firma Pazar günleri ise kapalıdır. UPS Kargo şubelerinde öğle tatili ise bulunmaz. UPS Kargo çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları da yine yazımız devamındadır.

UPS Kargo Saat Kaçta Açılıyor : UPS Kargo Şubeleri hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00’da açılır.

UPS Kargo Saat Kaçta Kapanıyor : UPS Kargo şubeleri hafta içi akşam saat 18:00’e kadar, Cumartesi ise 15:00’a kadar açıktır.

UPS Kargo Hafta Sonu Açık Mı : UPS Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günü açıktır ve şubeler saat 09:00 ile 15:00 arasında çalışırlar.

UPS Kargo Dağıtım / Teslimat Saatleri : UPS Kargo gönderileri haftanın 6 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) sabah 09:00 ile akşam saat 19:00 arasında teslim etmektedir. Pazar günü ise gönderi teslimi yapılmaz.

UPS Kargo Kurye Çağırma Saatleri : Şayet gönderilerinizin evinizden alınmasını istiyorsanız, UPS Kargo müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 66 telefon numarasını arayarak bu hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti hafta içi saat 10:00 ile 17:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

UPS Kargo Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : UPS Kargo müşteri hizmetleri numarası olan “444 00 66” telefon numarası sadece hafta içi ve 08:30 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

UPS Kargo Şubeleri Bayramda Açık Mı : UPS Kargo şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramların ilk 2 günü kapalıdır ve çalışmamaktadır. Ancak 1 Ocak, 19 Mayıs, 23 Nisan, 1 Mayıs, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi çeşitli resmi tatil günlerinde şubeleri açıktır ve standart çalışma saatleri içerisinde hizmet sunarlar. Bu yazımızda UPS Kargo çalışma saatleri yani açılış saati, kapanış saati ile Cumartesi dağıtım yapıyor mu, Pazar teslimat yapıyor mu, hafta sonu çalışma saatleri gibi çeşitli konularda detaylı bilgiler sunduk.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir