Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri 2021 | Açılış Kapanış Dağıtım Saatleri

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yurtiçi Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Yurtiçi Kargo, 1982 senesinde kurulmuş olan bir kargo şirketidir. Aynı zamanda ülkemizde kurulan ilk kargo firması olma özelliğini taşımaktadır. İlk olarak Türkiye’ye sonrasında KKTC’ye ve 1996 yılından itibaren yurtdışı gönderiler yapmaya başlamıştır. Firmanın VIP, Gün Tercihli, Tahsilatlı Gönderi (Kapıda ödeme sistemi) gibi hizmetleri vardır. 2006 yılında kargo paketlemesi hizmetlerine başlamışlardır. Normal kargo poşeti, standart kutular, hediye kutuları, rulo tip paketler ve Türkiye’deki kargoculukta ilk olarak, kırılabilecek, hassas, elektronik eşyalar için Havalı Paket gibi paketleme alternatifleri vardır. 2011 yılından itibaren de İnternet Şube, iPad ve iPhone üzerinden on-line kargo işlem hizmetleri başlatmışlardır. Yurtiçi Kargo, kargo firmaları arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Kargolarını Yurtiçi Kargo aracılığı ile göndermek isteyen müşterileri Yurtiçi kargo çalışma saatleri, dağıtım saatleri, çalışma günleri konusunda bilgi talep etmektedirler. Yazımız devamında Yurtiçi Kargo saat kaçta açılıyor, kaça kadar çalışıyor, saat kaçta kapanıyor detaylı olarak bahsettik.

Yurtiçi Kargo Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

Yurtiçi Kargo şubeleri her sabah 09:00’da açılıp 18:00’da kapanmaktadır. Firmanın öğle arası tatili bulunmamaktadır. Çalışma saatleri içerisinde hafta içi her gün saat 18:00’e kadar kargolarınızı gönderebilir ve kargolarınızı alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Mesai Saatleri : Kargo firması 09:00 ile 18:00 arasında faaliyet göstermektedir.

Yurtiçi Kargo Kaçta Açılıyor? : Yurtiçi Kargo hafta içi her gün saat 09:00’da açılmaktadır.

Yurtiçi Kargo Saat Kaçta Kapanıyor? : Yurtiçi Kargo şubeleri 18:00’a kadar müşterilerine hizmet vermek adına açık bulunmaktadır.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı? : Yurtiçi Kargo Cumartesi gününde de çalışmaktadır. Hafta sonu, Cumartesi günü 09:00 ile 13:00 arasında standart işleyişleri devam etmekte olup, saat 13:00 ile 17:00 arasında müşterilerinin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerden yapılmaktadır. Yani kargo şirketi bu saatler arasında evinize veya iş yerinize dağıtım yapmaz. Yurtiçi Kargo şubeleri Pazar günü kapalı durumdadır.

Yurtiçi Kargo Dağıtım Saatleri : Yurtiçi Kargo hafta içi her gün sabah 09:00 ile akşam 18:00 arasında dağıtım yapmaktadır. Firma hafta sonu sadece Cumartesi gününde saat 09:00 ile 13:00 arasında dağıtım yapar.

Yurtiçi Kargo Kurye Çağırma Saatleri : Yurtiçi Kargo müşterileri adreslerine saat 08:00 ile 15:30 saatleri arasında kurye talep edebilmektedirler.

Yurtiçi Kargo Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Yurtiçi Kargo, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayram süresi boyunca şubelerini kapalı tutmaktadır. Ancak arefe günü kargolarınızı gidip teslim alabilirsiniz. Harici olarak 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatillerde de hizmet vermemektedir. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler BasvuruAdresi.net sitesi olarak Yurtiçi Kargo sitesi üzerinden güncel olarak edindiğimiz bilgilerdir.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir