Varan Turizm Şoför Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

Varan Turizm İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Varan Turizm 1946 yılında başlamış olduğu yolcu taşımacılığı faaliyetlerine, Türkiye geneline yayılmış yüzlerce ofis, acente ve 2.000’i aşkın çalışan personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firma günümüzde, yüzlerce lüks araçtan oluşan filo ile yurt içi ve yurtdışında yüzlerce noktaya sefer düzenlemektedir. Mevcut çalışanlarına ek yeni yatırımlar doğrultusunda insan kaynakları birimi çok sayıda personel ve eleman alımı, host alımı ve şoför alımı gerçekleştirecektir. Varan Turizm iş ilanları ve iş başvurusu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Varan Turizm Güncel İş İlanları

Varan Turizm insan kaynakları tarafından alımı yapılması planlanan personeller için yayımlanan iş ilanları arasında; personel alımı, eleman alımı, host alımı, hostes alımı, şoför alımı, insan kaynakları uzmanı, müşteri hizmetleri yetkilisi, bilet kesim personeli, idari ve yönetim kadrosu için müdür ve müdür yardımcıları, acente temsilcisi, gişe personeli, temizlik elemanı gibi lise, ön lisans ve lisans düzeyinde eğitim görmüş bay, bayan kişilerin başvuruda bulunabileceği çok sayıda kadro ve boş pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Varan Turizm İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Varan Turizm tarafından işe alınacak personellerin başvuruları firma İK birimi tarafından alınmakta ve değerlendirilmektedir. Ayrıca hizmet içi eğitimler aracılığı ile işe alınacak personellerin eğitimi firma tarafından verilmektedir. Varan turizm bünyesinde çalışmak istiyorum diyen kişiler, önceden hazırlamış olduğunuz CV yani öz geçmişlerini aşağıda vermiş olduğumuz link aracılığı ile firmaya gönderebilir, iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapılacak olan değerlendirme neticesinde, başvurduğunuz birime uygun boş pozisyon oluşması halinde İK birimi tarafından sizinle iletişime geçilecektir.

Varan Turizm iş başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


9 Yorum

  1. ismim isa sağlamcı yaşım 48 pamukkale turizm de şahıs aracında çalıştım yol tecrübem yeteri kadar var uygun görüldüğü takdirde şöför olarak iş talebinde bulunmak istiyorum saygılarımla.

  2. Ulusoyda hostbaşıydım.Yeteri kadar tecrübem var.Konya firmalarında çalıştım.1992 doğumluyu
    m 29 yaşındayım.Santral pozisyonununda çalışmak istiyorum

    Ehliyetsizim

  3. İETT metrobüs şöförlügün den emekli oldum 22 yıl otobüs şoförlüğü yaptım yaş 53 0535 654 92 88

  4. Merhaba hayırlı ol kazanç lardilerim Varan turuzim Antalya ikamet ediyorum 13 yıl dır turuzum şirketleri pegas turistik ‘odeon gorol ‘sena tur gibi antalyanin ileri gelen firmaların da otobüs kaptanı olarak çalıştım

  5. Merhabalar ömer sinan akbulut polatli doğumluyum aksarayda ikamet ediyorum evli 2 çocuk babasiyim. Ağacli tesislerinde çalisma hayatim oldu mersin vip seç turizm nigde vip’te kaptan şoför olarak gorev yaptim varan firmasinda kaptan olarak gorev yapmak istiyorum.

  6. İstanbul bartın çalışmak istiyorum otobüs şöförüyüm kale turizmde çalıştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir