41 Burda Avm Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

41 Burda Avm İş İlanları ve İş Başvurusu

41 Burda Avm Kocaeli ilimizde yer almakta olan, bünyesinde bir çok mağaza, sinema salonu, eğlence mekanları, spor salonu, dans okulu ve yiyecek içecek hizmetlerini bir arada bulunduran alışveriş merkezidir. Yılın her döneminde personel ihtiyacı bulunan mağaza, cafe ve restaurantlar çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Alışveriş Merkezinde faaliyette bulunan firmaların yayımlamış oldukları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

41 Burda Avm Güncel İş İlanları 2021

41 Burda alışveriş merkezi içerisinde faaliyette bulunan 100’lerce mağaza personel alımı yapmaktadır. Yayımlanmış olan iş ilanlarını incelediğimizde aranılan personeller arasında; güvenlik görevlisi, temizlik elemanı, garson, komi, mağaza satış sorumlusu, mağaza müdür yardımcıları, tezgahtar, bulaşıkçı, servis elemanı, bilet kontrol elemanı, spor eğitmenleri, dans eğitmenleri, barista, optisyen, mutfak personeli, teknik servis elemanı gibi bay ve bayan ayrıca vasıflı vasıfsız kişilerin başvuruda bulunabileceği çok sayıda yeni iş ilanları yer almakta. İsterseniz en az ilköğretim mezunu olmakla beraber, lise, önlisans ve lisans mezunları için her düzeyde iş ilanlarına nasıl iş başvurusunda bulunabileceğinize değinelim.

41 Burda Avm İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

41 Burda Avm bünyesinde çalışmak istiyorsanız izlemeniz gereken iki alternatif yol bulunmaktadır. Öncelikle çalışmak istediğiniz bölüme ait iş yerlerine direkt olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Örneğin; cafede çalışmak için alışveriş merkezi içerisindeki cafelere cv’nizi bırakabilir yada sinemada çalışmak istiyorsanız direkt olarak gişeden bilgi alabilirsiniz veya iş başvurusu formu doldurabilirsiniz. İkinci olarak Avm içerisinde yer alan information biriminden personel alımı veya eleman alımı yapan mağazaların bilgisini edinebilir size uygun olan firma ile iş görüşmesi yapabilirsiniz.

41 Burda Avm İş İlanları ve İş Başvurusu bilgisi için TIKLAYIN!

41 Burda Avm Açılış Kapanış Saatleri için TIKLAYIN

41 Burda Avm Nerede, Nasıl Gidilir?


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir