41 Burda Avm Çalışma Saatleri 2022 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

41 Burda Avm Çalışma Saatleri

Kocaeli ilimizde yer almakta olan 41 Burda alışveriş merkezi oldukça geniş bir alanda ve bünyesinde barındırdığı yüzlerce mağaza ile hizmet vermektedir. Peki 41 Burda AVM sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? 41 Burda çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı detayları yazımızın devamında.

41 Burda Avm Açılış Kapanış Saatleri 2022

41 Burda Avm mimarisi itibari ile şehre ayrı bir güzellik katmanın yanı sıra, verdiği hizmet ve içinde barındırdığı eğlence mekanları sayesinde hoş vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Her türlü istek ve ihtiyacınız için zemit katta bulunan danışma merkezleri 10:00 ve 22:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir.

41 Burda Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Alışveriş merkezi genel itibarı ile sabah saat 10:00 ‘da hizmet vermeye başlamaktadır.

41 Burda Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Alışveriş merkezi akşamları saat 23:00’de kapanmaktadır.

41 Burda Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Alışveriş merkezi hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu ( cumartesi, pazar ) olmak üzere haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

41 Burda Ramazan Ayında Açık Mı / Kapalı Mı : Alışveriş merkezi ramazan ayı dolayısı ile saat 11:00’da hizmet vermeye başlayacaktır. Kapanış saatinde herhangi bir değişiklik yoktur.

41 Burda Bayramda Açık Mı : Alışveriş merkezi; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15  Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır, kapalı değildir.
www.41burda.com

Bu yazımızda 41 Burda Avm çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden veya Alışveriş Merkezi çağrı merkezi telefon numarası olan +90 262 335 55 50 üzerinden ulaşabilirsiniz.

41 Burda Avm İş İlanları ve İş Başvurusu için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir