Akyurt Market Çalışma Saatleri 2022 | Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Akyurt Market Çalışma Saatleri

Akyurt ilk olarak Ankara ilimizde hizmet vermeye başlamış olan bir perakende mağazalar zinciridir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi sürdürmüş olan Akyurt Market, günümüzde Ankara ve Konya illerimizde şubelere sahiptir. Peki Akyurt Market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Akyurt Market çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Akyurt Market Çalışma ve Mesai Saatleri 202

Akyurt market çalışma saatleri tüm mağazalar için aynıdır. Akyurt market şubeleri sabah saat 08:00’de hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 22:00’de kapanmaktadır.

Akyurt Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Akyurt market şubeleri her sabah saat 08:00’de açılmaktadır.

Akyurt Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Akyurt market şubeleri akşamları ise saat 22:00’a kadar açık durumdadır.

Akyurt Market Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Akyurt Market sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Akyurt Market Bayramda Açık Mı : Akyurt süpermarket; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk 2 günü kapalıdır. Ancak diğer günlerinde açıktır. 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Akyurt Market; Akdere, Aktepe, Aşıkpaşa, Atış, Ayvalı, Batıkent, Besim Ömer, Cevizlidere, Dalgıç, Demetevler, Dikmen, Doğukent, Dutluk, Ege, Erciyes, Esertepe, Etimesgut, Güneşevler, Etlik, Harman, Misket, Mutlu, Natoyolu, Öveçler, Pamuklar, Sanatoryum, Şentepe, Seval, Ufuktepe, Ulus, Yavuz, Yenimahalle, Yeşilbayır, Yunus Emre semtlerinde şubelere sahiptir.

Bu yazımızda Akyurt market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma işitme engelli var bu ben çalışıyorsun hangi yok 11 ay yok deli tehlikeli var ben para yok borç vallah yemin 4.350 bor var bu ben ev kira var Bu kira 1.150 TL var bu ben çocuk kız yaş 15 var bu okul var para yok borç vallah yemin bu ben yemek yok sıfır vallah yemin ben babam annem yok bu ben çalışıyorsun eskişehir yolu hacettepe üniversitesi beytepe kampüs öğrenci kafeterya bulaşık makinesi temizlik var ben çalışıyorsun giriş 01.01.2006 var bu çıkış 31.03.2018 var bu ben kadro memur vermek yok niye diyorsun kimsin ben emekli oldu maaş 1.640 TL ben ev kira var Bu kira 1.150 TL bu ben ev hemen tapu yok niye diyorsun kimsin bu ben çocuk okul lise var ben para verin var niye diyorsun kimsin ben deli tehlikeli var ben bu seni çalışıyorsun temizlik varmi ne zaman anlamadım ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir