Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş İlanları İş Başvurusu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ülkemizin en çok sevilen şehirlerinden birisi olan Tekirdağ ilimizde yer almaktadır. Kalabalık nüfusu nedeniyle şehircilik faaliyetlerinin aksamadan yerine getirilmesi amacıyla belediye bünyesine belirli aralıklarla personel alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Peki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ne zaman alım yapacak, belediye tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel, Memur, İşçi Alımı 2021

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi  yeni yılda memur, personel alımlarına kaldığı yerden devam edecek. Örnek belediyeler arasında gösterilen ve bu başarısını kaliteli bir teşkilat yapısına borçlu olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bu büyüme ve istikrar ortamının sürebilmesi ve başarılara yenilerinin eklenebilmesi için açık pozisyonlarına eleman alımı yapmayı hedeflemektedir. Belediye olarak sadece il merkezinde değil aynı zamanda ilçe ve taşra bölgesinde de personel alımları yapacağını açıklamıştır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro personeli, beden işçisi, mimar, sözleşmeli personel, zabıta memuru, özel güvenlik görevlisi, şoför, engelli personel, temizlik işçisi, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.basvuruadresi.net adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


3 Yorum

  1. baskanım ıyı aksamlar tekırdag sarkoy de ıkamet edıyorum acıl ıse ıhtıyacım var ozurlu kadrosundan ozurlu saglık kurulu raporum yuzde 76 dır tekırdag buyuk sehırde beledıyesınde calısmak ıstıyorum kendım zor durum dayım 2011 yılında bosandım 1 oglum var yardımlarınızı ve destegınızı beklıyorum baskanım geregını arz ederım saygılarımla baskanım acık adresım camıkebır mahallesı celık doven sokak no11 gsm numaram 0533 407 9087 hasan demırbozan

  2. İşe calışmaya ihtiyacım vardır kirada. Oturmaktayım ararsanız alırsanız cok memnun olurum saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir