Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları | Antalya insan kaynakları

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları, Türkiye’nin diğer kalabalık şehirlerinden biri olan Antalya’dır. Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapıyor. İşe alımlar için İŞKUR’da ilan yayımlandı. Antalya İnsan kaynakları A.Ş  içn alım yapılacaktır. Bunun yanı sıra daimi konumda personel alımı için min. İlkokul mezunu olmak şartı gerekiyor. Peki Hangi pozisyonlarda personel alımı yapılacak? Başvuru şartları neler?

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

İş arayan vatandaşların bir çoğu devlet bünyesinde işe girmek istemektedir. Bu nedenle belediyeler, iş ilanları sebebiyle oldukça fazla araştırılmaktadır. Antalya Büyükşehir Belediyesi işçi alımı, ne zaman alım yapacak, belediye tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları
Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Hangi pozisyonlarda personel alımı yapılacak?

 • Beden İşçisi,
 • Kaynak Ustası,
 • Harita Teknikeri,
 • İnşaat Teknikeri,
 • Beden İşçsi,
 • Kamyon Şoförü,
 • Silindir Operatörü,
 • Greyder Operatörü,
 • Dozer Operatörü,
 • Eksvatör Operatörü,

Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar

Antalya İnsan Kaynakları bünyesine alımını yapacağı personel adaylarından genel olarak,
Min. İlkokul mezunu
18 yaşını tamamlamış,
Antalya İl sınırları içerisinde ikamet etmek
Alım yapılacak meslekte bilgi sahibi olmak,
Arazide çalışmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak aranan şartlar arasında yer alıyor.

Dönem dönem hizmet için yeni açılan bölümlere veya daha önceden bulunan bölümlerinin işini hafifletmek için personel alımı yapan belediye, alacağı personelleri Antalya ili işçi bulma kurumuna yönlendiriyor. İşçi bulma kurumu ise ilk olarak Antalya işkur’a kayıtlı adaylara bakıyor. Sonra ise  Büyükşehir Belediyesi personel alımı hakkında ilan detaylarını paylaşıyor. Böylece yeni adaylar Belediyenin personel alımından daha detaylı bir şekilde bilgi alabiliyor. Eğer sizde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak ve kariyerinizi kamu kurumlarında yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz.

Zabıta Memuru Alımı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığında, istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak koşuluyla, belirtilen kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alımı yapılacaktır.

 • Zabıta Memuru Alımı Sınav İlanı için tıklayınız.
 • Zabıta Memuru Başvuru Formu için tıklayınız.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Alımı

Antalya Büyükşehir daimi güvenlik görevlisi alımı bay ve bayan adaylar arasından yapılacaktır. İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere boş kadrolar için güvenlik Görevlisi Alımı yapılacak. Alımlar Kadın Erkek adaylar içerisinden yapılacak. Antalya İl Sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Adli Sicil Kaydı olmamak, Diksiyonu Düzgün, İletişim kabiliyeti yüksek olmasıda aranan şartlar arasında yer alıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Güncel İşçi İlanları

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro personeli, beden işçisi, mimar, sözleşmeli personel, zabıta memuru, özel güvenlik görevlisi, şoför, engelli personel, temizlik işçisi, mühendis, avukat, beyaz masa personeli, bilgi işlem personeli, insan kaynakları elemanı, mavi masa personeli, çağrı merkezi elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Antalya Büyükşehir Belediyesine iş başvurusunda bulunmak için izlemeniz gereken üç alternatif yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi İŞKUR’a kayıt olmak ve belediyenin işkur üzerinden yapacağı alımları takip etmek şeklindedir. İkinci alternatif yol belediyede görev almak istediğiniz birime CV’niz ile yapacağınız direkt başvurular aracılığı ile yapılmaktadır. Üçüncü başvuru şekli ise belediye tarafından yayımlanmış olan iş ilanlarını takip ederek belirtilen şartları karşıladığınız iş ilanlarına yapacağınız başvurular ile belediye bünyesinde görev alabilirsiniz. Sitemizi sosyal medya hesabından takip ederek Antalya Büyükşehir Belediyesi güncel iş ilanlarını anından öğrenebilir iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Başvuru Adresi: Yüksekalan Mahalesi, Adana Menderes Bulvarı Büyükşehir Hizmet Binası No.20 Muratpaşa / Antalya

Antalya Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Turizm Otel İş İlanları İş Başvurusu ve Personel Alımı

 Ankara Numune Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

Güngören Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir