Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Avrupa’nın en büyük hastanelerinden biri olan Ankara Şehir Hastanesi; eleman alımı , personel alımı ve işçi alımı yapacaktır, Ankara Şehir Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu, Ankara Şehir Hastanesi iş ilanları ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları 2021

Türkiyede hükümetin son yıllarda sağlık alanında önemli yatırımlar gerçekleştirmektedir. Sağlık alanındaki yatırımların en önemlileride hizmete giren şehir hastaneleridir. Türkiyenin en büyük şehir hastanelerinden birisi de Ankara’da yapımı tamamlanarak hizmete giren Ankara Şehir Hastanesi’dir.  Ankara Şehir Hastanesi Dünyanın en büyük, en gelişmiş sağlık kuruluşlarından biridir.Bilimsel araştırmalar, sağlık teknolojisi ve tıp eğitimine öncülük ederek sağlığın sürekli gelişimine imkan sağlamak için modern yaşamın gerekliliklerine göre sürdürülebilir hizmet anlayışındadır.

Ankara Şehir Hastanesi hastaların memnuniyeti ve hizmeti açısından açık kadro ve pozisyonlara personel ihtiyaçları sebebi ile gerekli zamanlarda güncel ihtiyaçlar doğrultusunda çok sayıda memur işçi personel eleman alımı gerçekleştirmektedir. Ankara Şehir Hastanesi ilgili birimlerince yayımlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, istenilen nitelik ve özellikler, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu merak ettiğiniz sorular yazımızın devamındadır.  3.810 kapasiteli olarak hizmete açılmış durumdadır. Sadece kabul edilecek hasta sayısı açısından değil, aynı zamanda da çevre illerde ve Ankara bölgesinde istihdam yaratmıştır.

Ankara Şehir Hastanesinde Kimler Çalışabilecek?

Biyomedikal mühendis, teknik elemanlar, Teknik personel, Güvenlik, Çamaşırhane elemanları, Temizlik elemanları, Aşçı, garson, diyetisyen, Yardım masası ve destek elemanları – Danışman, Hasta karşılama ve refakat hizmetleri – Hasta Yönlendirme, Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları – programcı, Tıbbi atik personeli, Fizyoterapist, Laboratuvar personeli, Acil Ser. / Patisyen Hekim, Nöbetçi Uzman Hekim, Yoğun Bakım Sor. Hekim, Ameliyathane Sor.Hekim, Labaratuvar Sor.Hekim, Tranfüzyon Sor.Hekim, Uzman Hekimler, Radyoloji Sor.Hekim, Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları, Uyum TİG Sorumlusu, Sosyal Çalışmacı,  Servis Sorumluları, Kalite Birim Çalışanı, Kalite Birim Sorumluları, Anket Sorumlusu, İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar,  Doküman Yönetimi, Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker, Diyetisyen, Aşçı, Mutfak Personeli, Yardımcı Sağlık Per. ,Sekreter, Temizlik Personelleri, Karşılama Yön.Pers.,Fizyoterapistler, Bilgi İşlem Sorumlusu,  Bilgi İşlem Çalışanları, Röntgen Teknisyenleri, Enfeksiyon Hemşireleri, Poliklinik Sekreterleri, Şoförler, Röntgen Sor.Tek, DSS Mutemedi Faturalama Personeli ,Tahakkuk Personeli, Morg Hizmetleri, Labaratuvar, Diyaliz Ser.Sor, Fizik Tedavi gibi daha sayılabilecek bir çok pozisyonda eleman alımı yapılmaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi iş başvurusu Nereden Yapılır?

Ankara Şehir Hastanesinde yapılacak istihdama başvuruda bulunabilmek için bir kaç tane yol izleyebilmek mümkündür. Sağlık Bakanlığı tarafından açık pozisyonlar için alınacak kadroların ilanları yayınlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı web sitesinden ilanları takip etmek için duyurular sekmesini takip edebilirsiniz.  İŞKUR üzerinden de başvuru yapılabilecek ilanlar yayınlanmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kartal Devlet Hastanesi İş Başvurusu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi İş Başvurusu 

Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kartal Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvuru ve Başvuru Formu

Eski Hükümlü İş İlanları


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir