Şoförler Odası ve Cemiyeti Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri

Şoförler Odası Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri, Şoförler ve Otomobilciler Odası ya da bilinen kısa adıyla şoförler odası, ülkemizde her ilimizde bulunan meslek odalarından bir tanesidir. Şoförler odasında araç kayıt devir nakil işlemleri, plaka basımı, basit usul muhasebe, mesleki yeterlilik eğitimi, psikoteknik gibi çok sayıda hizmet verilmektedir. Peki şoförler odası sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor,
saat kaça kadar açık? Şoförler odası çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Şoförler Odası ve Cemiyeti Çalışma Saatleri 2022

Şoförler odası hafta içi her gün ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma ) sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:30’da kapanmaktadır. Şoförler odası çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Şoförler Odası Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Şoförler odası sabahları saat 08:30’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Şoförler Odası Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Şoförler odası akşamları saat 17:30’da kapanmaktadır.

Şoförler Odası Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu? : Şoförler odası sadece hafta içi hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır.
Şöförler Odası

Şoförler Odası Bayramda Açık mı / Kapalı Mı : Şoförler odası, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Bu yazımızda şoförler odası çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.
Enka İnşaat İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir