Bauhaus Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Bauhaus Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bauhaus, Almanya’da kurulmuş olan atölye, ev ve bahçeleri, el aletleri ve yapı malzemeleri satışı yapan bir mağazalar zinciridir. Bauhaus kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan ve günümüzde dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan bir kuruluştur. Peki Bauhaus mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Bauhaus çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır.

Bauhaus Açılış Kapanış Saatleri 2021

Bauhaus mağazaları haftanın 7 günü çalışmaktadır. Bauhaus sabah saat 08:30‘da açılmakta ve akşam saat 22:00‘de kapanmaktadır. Aşağıda kurum hakkında herkes tarafından merak edilen ve sıkça sorulan sorular ve yanıtları yer almaktadır.

Bauhaus Saat Kaçta Açılıyor : Bauhaus mağazaları her sabah saat 08:30’da açılmaktadır ve hizmet vermeye başlamaktadır.

Bauhaus Saat Kaçta Kapanıyor : Bauhaus mağazaları akşam saat 22:00’ye kadar hizmet vermekte ve müşteri kabul etmektedir.

Bauhaus Hafta Sonu Pazar Açık Mı : Bauhaus hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de aynı çalışma saatleri içerisinde hizmet verir.

Bauhaus Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Bauhaus Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalıdır. Ancak ikinci günü saat 12:00 ile 20:00 arası hizmet verir. Diğer günler ise standart çalışma saatleri arasında hizmet sunarlar. 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi çeşitli resmi tatil günlerinde ise açıktır ve aynı açılış saatleri, kapanış saatleri arasında hizmet verirler.

Bauhaus Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Bauhaus müşteri hizmetleri olan “0850 211 98 53” telefon numarası Pazartesi’den Cumartesiye yani haftanın 6 günü 09:00 ile 18:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günü çağrı merkezi iletişim hattı kapalıdır.

Bauhaus  şu an için İstanbul ilimizde; Bakırköy, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Kağıthane, Kozyatağı ilçelerinde, Bursa ilimizde Nilüfer ilçesinde, Antalya ilimizde Kepez ilçesinde, Ankara ilimizde Söğütözü ve Yenimahalle ilçelerinde bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda yeni mağazalar açmak için çalışmalarına devam eden Bauhaus, tüm mağazalarında aynı çalışma saatleri uygulanmaktadır. Bauhaus mesai saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi “0850 211 98 53” müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak da dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir