Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları, hastane işe alım ilanlarıyla ilgili yazıların aranma sebeplerinin başında elbette hastanelerin artması ve buna bağlı olarak hastane personeli istihdamına ihtiyaç olmasıdır. Bilkent Şehir Hastanesi bir çok personel alımı, memur alımı gerçekleştiriyor. Ankara Şehir Hastanesi’nde çalışmak isteyenler ise iş ilanları, açık pozisyonlar ve iş başvuru formu gibi aramalar yapıyorlar.

Bilkent Şehir Hastanesi 3810 yataklı olan oldukça kapasiteli bir hastanedir. Hastaneler bu kadar devasa yapılara dönüştüğü için elbette istihdamda kaçınılmaz oluyor. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde 2.700 akademisyen, doktor ve cerrah, 6.300 sağlık personeli ve 4.000 idari ve destek personeline ihtiyaç duyulmaktadır. Şehir Hastanesi tam kapasite ile çalıştığında  günde yaklaşık 30.000 hastaya hizmet sağlamaktadır ki bu oldukça ciddi bir rakam. Bunun yanı sıra günlük  8.000 acil servis hizmeti veriyor.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi

Bilkent Şehir Hastanesinde Hangi Bölümde Kaç Yatak Bulunuyor?

Bilkent Şehir Hastanesi 3810 yataklı olan oldukça kapasiteli bir hastanedir demiştik. Detayları verecek olursak ana hastane 66 yatak, genel hastane 562 yatak, kalp ve damar hastalıkları hastanesi 441 yatak, nöroloji ve ortopedi hastanesi 506 yatak, çocuk hastanesi 599 yatak, kadın doğum hastanesi 542 yatak, onkoloji hastanesi 588 yatak, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi 300 yatak, yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesi 100 yatak ile hastalara hizmet vermekte.

Bilkent Şehir Hastanesi Açık İş Pozisyonları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi hastaların memnuniyeti ve hizmeti açısından açık kadro ve pozisyonlara personel ihtiyaçları sebebi ile gerekli zamanlarda güncel ihtiyaçlar doğrultusunda çok sayıda memur işçi personel eleman alımı gerçekleştirmektedir. Hastanenin ilgili birimlerince yayımlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, istenilen nitelik ve özellikler, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu konusunda merak ettiğiniz sorular yazımızın devamındadır. Şehir hastanesi tıbbi sekreter başvurusu, Devlet Hastaneleri Personel Alım İlanları, Şehir hastaneleri personel – 2022 yılı güncel iş ilanları, Profesyonel Tıbbi Sekreterlik, Hasta Kabul Danışmanlığı, Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik, Günlük Refakatçi, Hastane Refakat Hizmeti, Hastane Refakatçisi, Hasta bakıcı, Yaşlı Bakıcısı, gibi konularda alımları takip etmek en hızlı ulaşma yöntemidir.

Bilkent Şehir Hastanesinde Kimler Çalışabilecek?

Biyomedikal mühendis Teknik elemanlar
Güvenlik Teknik personel
Çamaşırhane elemanları Temizlik elemanları,
Aşçı Garson
Diyetisyen Yardım masası ve destek elemanları
Danışman Hasta karşılama ve refakat hizmetleri
Hasta Yönlendirme Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları
Programcı Tıbbi atik personeli
Fizyoterapist Laboratuvar personeli
Acil Ser. / Patisyen Hekim Nöbetçi Uzman Hekim
Yoğun Bakım Sor. Hekim Ameliyathane Sor.Hekim
Labaratuvar Sor.Hekim Tranfüzyon Sor.Hekim
Uzman Hekimler Radyoloji Sor.Hekim
Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları
Uyum TİG Sorumlusu Sosyal Çalışmacı
Servis Sorumluları Kalite Birim Çalışanı
Kalite Birim Sorumluları Anket Sorumlusu
İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar Doküman Yönetimi,
Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker
Mutfak Personeli Yardımcı Sağlık Per
Sekreter Temizlik Personelleri
Karşılama Yön.Pers Bilgi İşlem Sorumlusu
Bilgi İşlem Çalışanları Röntgen Teknisyenleri
Morg Hizmetleri Poliklinik Sekreterleri
Tahakkuk Personeli, Fizik Tedavi

Bilkent Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde yapılacak işe alımlar için başvuruda bulunabilmek isteyenler  için, Sağlık Bakanlığı tarafından açık pozisyonların ilanları yayınlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı web sitesinden ilanları takip etmek için siteye üye olarak duyurular sekmesini takip edebilirsiniz.  İŞKUR üzerinden de başvuru yapılabilecek ilanlar yayınlanmaktadır. İşkur sitesinede üye olarak aktif ilanların direk sizin profilinize gelmesi için favori ilanlarınızı eklemelisiniz. Böylece takip ettiğiniz ilanlar ilk andan itibaren size bildirilecektir. Dolduracak olan başvuru formu aracılığıyla yapılan başvuruların ardından kurumun insan kaynakları başvurunuzu inceleyerek, başvuru olumlu sonuçlananlar da çalışma imkanı elde etmiş olacaklardır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Esenboğa Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Ankara Mamak Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Numune Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


5 Yorum

  1. 2012 mezunu acil tıp teknisyeni mezunuyum. 10 yıldır çalışıyorum yenidoğan yoğun bakım ve acil servis tecrübem bulunmakta hastanenizin kadrosunda yer almayı isterim. iş başvurusunu nasıl yapabilirim?

  2. 12 yıl ev işlerinde. Çalıştım. 1 yıldır. Gıda sektöründeyim Bilkent şehit Hastanesi’nde. Mutfak veya. Temizlik işlerinde. İş ariyorum cayyolun da ikamet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir