Ankara Mamak Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Mamak Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Mamak Devlet Hastanesi İş İlanları

Ankara Mamak Devlet Hastanesi; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını güncel olarak yayınlamak suretiyle duyurmaktadır. Eleman alımı , personel alımı ve işçi alımı yapacaktır, Ankara Mamak Devlet Hastanesi insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu, Ankara Mamak Devlet  iş ilanları ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ankara Mamak Devlet Hastanesi İş İlanları

Türkiyede son yıllarda sağlık alanında önemli yatırımlar gerçekleştirilmektedir. Sağlık alanındaki yatırımların en önemlileride hizmete giren şehir hastaneleridir. Ankara’da yapımı tamamlanarak hizmete giren Ankara Mamak Devlet Hastanesi’dir. Ankara Mamak Devlet Hastanesi gelişmiş sağlık kuruluşlarından biridir. Bilimsel araştırmalar, sağlık teknolojisi ve tıp eğitimine öncülük ederek sağlığın sürekli gelişimine imkan sağlamak için modern yaşamın gerekliliklerine göre sürdürülebilir hizmet anlayışındadır. Sağlık turizmi açısından sadece Ankara şehrimizdeki vatandaşlara değil, yurt içi veya yurt dışı olsun çok sayıda hastaya hizmet vermesi planlanıyor.

Ankara Mamak Devlet Hastanesi hastaların memnuniyeti ve hizmeti açısından açık kadro ve pozisyonlara personel ihtiyaçları sebebi ile gerekli zamanlarda güncel ihtiyaçlar doğrultusunda çok sayıda memur işçi personel eleman alımı gerçekleştirmektedir. Hastanenin ilgili birimlerince yayımlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, istenilen nitelik ve özellikler, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu merak ettiğiniz sorular yazımızın devamındadır.

Ankara Mamak Devlet Hastanesinde Kimler Çalışabilecek?

Biyomedikal mühendis, teknik elemanlar, Teknik personel, Güvenlik, Çamaşırhane elemanları, Temizlik elemanları, Aşçı, garson, diyetisyen, Yardım masası ve destek elemanları – Danışman, Hasta karşılama ve refakat hizmetleri – Hasta Yönlendirme, Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları – programcı, Tıbbi atik personeli, Fizyoterapist, Laboratuvar personeli, Acil Ser. / Patisyen Hekim, Nöbetçi Uzman Hekim, Yoğun Bakım Sor. Hekim, Ameliyathane Sor.Hekim, Labaratuvar Sor.Hekim, Tranfüzyon Sor.Hekim, Uzman Hekimler, Radyoloji Sor.Hekim, Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları, Uyum TİG Sorumlusu, Sosyal Çalışmacı,  Servis Sorumluları, Kalite Birim Çalışanı, Kalite Birim Sorumluları, Anket Sorumlusu, İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar,  Doküman Yönetimi, Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker, Diyetisyen, Aşçı, Mutfak Personeli, Yardımcı Sağlık Per. ,Sekreter, Temizlik Personelleri, Karşılama Yön.Pers.,Fizyoterapistler, Bilgi İşlem Sorumlusu,  Bilgi İşlem Çalışanları, Röntgen Teknisyenleri, Enfeksiyon Hemşireleri, Poliklinik Sekreterleri, Şoförler, Röntgen Sor.Tek, DSS Mutemedi Faturalama Personeli ,Tahakkuk Personeli, Morg Hizmetleri, Labaratuvar, Diyaliz Ser.Sor, Fizik Tedavi gibi daha sayılabilecek bir çok pozisyonda eleman alımı yapılmaktadır.

Ankara Mamak Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nereden Yapılır?

Ankara Mamak Devlet Hastaneside yapılacak istihdama başvuruda bulunabilmek Sağlık Bakanlığı tarafından açık pozisyonlar için alınacak kadroların ilanları yayınlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı web sitesinden ilanları takip etmek için duyurular sekmesini takip edebilirsiniz.  İŞKUR üzerinden de başvuru yapılabilecek ilanlar yayınlanmaktadır. İşkur üzerinden dolduracak olan başvuru formu aracılığıyla yapılan başvuruların ardından kurumun insan kaynakları başvurunuzu inceleyerek, başvuru olumlu sonuçlananlar da çalışma imkanı elde etmiş olacaklardır.
———————————————————————
EN İYİ YURTDIŞI İŞ İLANLARI
PARA KAZANMA ve KARİYER FİKİRLERİ

———————————————————————

Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

Ankara Esenboğa Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Ankara Mamak Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Numune Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


9 Yorum

  1. Merhaba ankara mamakta yaşıyorum evliyim. 2.çoçok sahibiyim kadralu temizlik persenol akımı için başvuru yapmıştm, tel.

  2. Mamak yeşilbayır da oturuyorum 1 kızım var burdaki hastaneye personel alımına başvurmak istiyorum

  3. Merhaba ben eczacı teknikeriyim mamakta ikeanın orda oturuyorum iiş arıyorum hasta yönlendirme olur rapor bölümü olur ilaçların etken madelleri ödeme koşullarını iyi bildiğimiz için rapor bölümünde rahatlıkla çalışabilirim ilgilenirseniz çok sevinirim

  4. Merhaba Adım yasemin 3 çocuk annesiyim çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak için iş arıyorum gereginin yapılmasını arz ediyorum

  5. yeşilbayirda oturuyorum hastane yakin iş ariyorum daha önce sekreterlik yaptim hasta kayitta çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir