Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu ile ilgili detaylı bir yazı hazırladık. Xiaomi’ nin Türkiye fabrikası yakın bir zamanda açıldı. Üretimi yapılacak olan ilk telefon Xiaomi Redmi 9C olacağı yetkililer tarafından açıklandı. Fabrikanın yıllık olarak 5 milyon akıllı telefon üretebileceği ve yaklaşık olarak 2 bin kişilik istihdam oluşturulmasının ilk hedefler arasında olduğu duyuruldu. Bu personel alımı ilamına paralel olarak konuyu sizler için araştırdık.

Xiaomi Türkiye Fabrikası Nerede Kuruldu?

Kendi ülkesi olan Çin haricinde iki fabrikasını Endonezya ve Hindistan’da açan Xiaomi, üçüncü fabrikasını ülkemizde kurdu. Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi Xiaomi mi’nin açıklamasında şirket, markanın üretimini geç yapan dördüncü ülke olmak için İstanbul Avcılar’da fabrikasını açtı. İstanbul’un Avcılar ilçesinde inşa edilen fabrika yılda 5 milyon adet akıllı telefon üretim kapasitesine sahip. Fabrika Xiaomi ve Salcomp ortaklığıyla kuruldu. Tamamı 30 milyon dolarlık yatırımla 14 bin metrekare olan araziye kuruldu.

Xiaomi Türkiye Personel Alımı Yapacak mı?

Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Vincent Chang açılış için yaptığı sunumda Türkiye’nin hem Avrupa hem Orta Doğu pazarı için kilit noktada olduğunu söyledi. Chand kurulacak fabrikayla 2 bin kişilik istihdamın yaratılacağını aktardı. Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Vincent Chang açılışta yaptığı konuşmasında Türkiye’nin Avrupa ve Orta Doğu pazarı için önemli bir yerde olduğunu sözlerine ekledi. Chand kurulan fabrikanın 2 bin kişilik personel ihtiyacı olduğunu sözlerine ekledi. Yayınlanan açıklamalarda beyaz yaka hem de mavi yaka personel alımı yapılacağını duyurdu. ilk öncelik iç piyasaya için üretim yapılacağı ilerleyen süreç içerisinde de Türkiye’den yurtdışına akıllı telefon gönderiminin yapılacağı belirtildi. Xiaomi İş İlanları  ile ilgili detaylar yazımızın devamında.
Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Xiaomi’nin Türkiye yöneticisi İrfan Öztürk,  Linkedin’den yaptığı açıklamada işe alımları duyurdu.  Xiaomi İstanbul fabrikasında iş ilanlarına ulaşabilmek için birkaç farklı yoldan iş başvurusunda bulunmak mümkündür. Türkiye’yeden iş başvurusu yapabilmek adına cv’ nizi e-posta adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca Xiaomi Linkedin veya SALCOMP Kariyer.net’e başvurabilirsiniz. Ayrıca sitenin kariyer bölümünden de başvuru alanına yönlendirme yapılıyor. Ayrıca sitenin kariyer menüsünden de personel alımı duyuruları alanına yönlendirme yapılıyor.
Realme Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Daha önce Oppo Türkiye Fabrikası üretime başlaması ile birlikte, markanın akıllı telefon modellerinin bir çok parçasının üretimi ve birleştirilmesi bu tesislerde gerçekleştirileceğine ilişkin bir yazı paylaşmıştık. Türkiye’mizde üretilmeye başlanan ve üretimi devam eden akıllı telefon marka ve modelleri gün geçtikçe artmaya devam edecek. Bizde sizlerle Basvuru Adresi olarak paylaşımlarda bulunup bilgilendirmeler yapmaya devam edeceğiz.

Beypiliç İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Tesla Staj Başvurusu Nasıl ve Ne Zaman Yapılır?

Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Turkcell Superonline İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Tesla Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

İsdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Doğuş Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Koç Holding Personel Alımı İş İlanları


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir