Enerya Çalışma ve Mesai Saatleri

Enerya Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Enerya, doğal gaz dağıtımı, elektrik ticareti, doğal gaz ticareti ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet göstermekte olan bir şirkettir. Enerya, 2003 yılında STFA Yatırım Holding tarafından kurulmuştur. Enerya, her geçen gün yaptığı yatırımlarla büyümeye, abonelerini konfor ile tanıştırmaya ve yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal fayda sağlamaya devam etmektedir. Peki Enerya şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Enerya çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Enerya Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

Enerya şubeleri hafta içi sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Cumartesi günlerinde ise sabah 10:00’da açılan şubeler yine akşam saat 18:00’de kapanır.

Enerya Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Enerya şubeleri hafta içi saat 08:30’da, Cumartesi günleri de saat 10:00’da açılır.

Enerya Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Enerya akşamları saat 18:00’e kadar hizmet vermektedir.

Enerya Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Enerya hafta içi olduğu gibi hafta sonu da sadece Cumartesi günleri çalışmaktadır. Ancak Pazar günü şubeler kapalıdır.

Enerya Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Enerya şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak tarihlerinde kapalıdır. Ancak 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde faaliyetlerine devam etmektedirler.

Enerya şu an için; Antalya, Aydın, Denizli, Konya, Niğde, Aksaray, Nevşehir, İstanbul, Karaman, Erzincan gibi illerimizde hizmet sunmaktadır. Ancak yakın zamanda diğer illerimizde de hizmet vermeye başlamak için çalışmalarına devam etmektedir. Bu yazımızda Enerya çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 8 429” üzerinden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir