Mopaş Market Çalışma Saatleri 2021 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

Mopaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Mopaş Market Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Mopaş, İstanbul, Yalova ve Kocaeli illerimizde hizmet vermekte olan bir süpermarket zinciridir.  Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren Mopaş market, günümüzde çok sayıda şube sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Mopaş market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Mopaş market çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Mopaş Market Açılış Kapanış Saatleri 2021

Mopaş market şubeleri sabah saat 09:00‘da açılmakta olup, akşam saat 21:00‘e kadar hizmet vermektedir. Mopaş market haftanın 7 günü açıktır.

Mopaş Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Mopaş şubeleri her sabah saat 09:00’da açılmakta ve müşterilerine hizmet vermeye başlamaktadır.

Mopaş Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Mopaş şubeleri akşamları saat 21:00’e kadar müşterilerine hizmet vermektedir.

Mopaş Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Mopaş Market sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Hafta sonu çalışma saatleri değişmez.

Mopaş Market Bayramda Açık Mı : Mopaş, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk gününde kapalıdır. Ancak arefe gününde ve bayramın diğer günlerinde açıktır. Ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde Mopaş açıktır.

Bu yazımızda Mopaş çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0216 595 40 40” üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir