Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Turkcell ; Türkiye merkezli yerli ve milli olan teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G , 3G , 4G ve 4.5G operatörüdür. Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlamaktadır. Peki Turkcell bayileri sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Turkcell bayilerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri 2022

Turkcell şubeleri kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Bunlar Turkcell iletişim merkezleri ya da bilinen adı ile TİM, Turkcell Flagship mağazaları, kurumsal çözüm merkezleri ve teknik servislerdir. Turkcell bayileri saat 09:00 ile 20:00 arası çalışırken, flagship bayileri 10:00 ile 20:00 arası hizmet sunarlar. Aşağıda Turkcell bayilerinin çalışma saatleri detaylı olarak sunulmuştur.

Turkcell İletişim Merkezleri Çalışma Saatleri : TİM’ler haftanın 6 günü 09:00 ile 20:00 arasında hizmet verirler. Turkcell iletişim merkezleri Pazar günleri bazı istisnalar harici ( alışveriş merkezleri gibi ) genel itibariyle çalışmazlar.
—————————————————————————
YURTDIŞI İŞ İLANLARI
KARİYER PARA KAZANMA

—————————————————————————

Turkcell Flagship Mağazalarının Çalışma Saatleri : Türkcell flagship mağazaları da yine TİM’ler gibi haftanın 6 günü çalışırlar. Çalışma saatleri ile 10:00 ile 20:00 arası olarak belirtilmiştir.

Turkcell Teknik Servislerin Çalışma Saatleri : Turkcell’in kendi adına teknik servisi bulunmamaktadır. Turkcell bunun yerine Başarı, KVK ve Samsung teknik servislerini kullanır. Çalışma saatleri de farklılık gösterir.

Turkcell Bayileri Hafta Sonu Açık Mı : Turkcell bayileri genel itibariyle sadece Cumartesi günlerinde çalışırlar. Pazar günlerinde ise hizmet vermezler. Ancak alışveriş merkezleri gibi çeşitli bayiler Pazar günü de açıktır. Bu sebepten en doğru bilgiye ilgili mağazaya ulaşarak elde edebilirsiniz.

Turkcell Bayileri Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Turkcell bayilerinin Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı yanı sıra 1 Ocak, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatil günlerinde çalışma insiyatifi, bayilerin kendilerine aittir. Yani Turkcell bayilikleri bayramlarda ve diğer resmi tatil günlerinde açık olabileceği gibi hizmet vermemeyi de tercih edebilirler. Bu sebepten dolayı en doğru bilgiyi ilgili bayiliğe ulaşarak elde edebilirsiniz.

Bu yazımızda Turkcell bayilerinin çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında sorularınızı 7 gün 24 saat hizmet sunmakta olan “532” telefon numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.

Turkcell Superonline İş İlanları ve İş Başvuru Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir