İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İşler Kitabevi Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

İşler Kitabevleri; ALES, YDS, KPSS, DGS, YGS, LYS, Lise gibi çeşitli başlıklarda kitap satışı gerçekleştiren zincir haline gelmiş bir mağazalar zinciridir. Şu an Ankara’da Sınav Kitaplarına yönelik Toptan merkezi ve 7 perakende şubesi ve Kültür kitaplarında 1 toptan 4 Perakende, Afyon, Antalya, Bursa, Çorum, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kayseri’de 3 Şube, Kocaeli, Kırıkkale, Manisa, Sivas ve İstanbul’da 7 Şube olmak üzere perakende şubesi bulunmaktadır. İşler Kitabevi eğitim alanında kitap arayanların ilk tercihlerinden bir tanesidir. Peki İşler Kitabevi şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İşler Kitabevi çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İşler Kitabevi Açılış Kapanış Saatleri 2021

İşler Kitabevi şubeleri sabah saat 08:30‘da açılmakta ve akşam saat 20:30‘da kapanmaktadır. İşler Kitabevi haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. İşler Kitabevi çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

İşler Kitabevi Sabah Saat Kaçta Açılıyor : İşler Kitabevi şubeleri sabahları saat 08:30’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

İşler Kitabevi Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : İşler Kitabevi şubeleri akşamları saat 20:30’a kadar açıktır.

İşler Kitabevi Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : İşler Kitabevi sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

İşler Kitabevi Bayramda Açık Mı : İşler Kitabevi Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda İşler Kitabevi çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 455 0 900” üzerinden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir