İSU Çalışma, Mesai Saatleri 2021 | Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

İSU Çalışma ve Mesai Saatleri

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi ( İzmit Su ve Kanalizasyon İdaresi ) ya da kısa bilinen adıyla İSU, Kocaeli ilimizde faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. Büyükşehir belediyesine bağlıdır. Amaçları arasında söz konusu ilimizde yaşamakta olan vatandaşlarımıza içme suyu temin etmek bulunmaktadır. Peki İSU sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İSU çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İSU Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

İSU şubeleri ve vezneleri sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamaktadır. İSU şubeleri akşamları ise saat 17:30’da kapanmaktadır. Şubeler öğlenleri de açıktır yani öğle arası tatili uygulanmamaktadır.

İSU Sabah Saat Kaçta Açılıyor : İSU şubeleri sabahları saat 08:30’da açılmaktadır.

İSU Şubeleri Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : İSU şubeleri akşamları saat 17:30’da kapanmaktadır.

İSU Şubeleri Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : İSU şubeleri sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) hizmet sunmaktadır. Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu ise kapalıdır.

İSU Bayramda Açık Mı : İSU şubeleri; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

İSU şubelerinde fatura sorgulama, borç öğrenme, fatura ödeme, abonelik açma kapama gibi çeşitli işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu yazımızda İSU çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma işitme engelli var bu ben çalışıyorsun hangi yok 11 ay yok deli tehlikeli var ben para yok borç vallah yemin 4.350 bor var bu ben ev kira var Bu kira 1.150 TL var bu ben çocuk kız yaş 15 var bu okul var para yok borç vallah yemin bu ben yemek yok sıfır vallah yemin ben babam annem yok bu ben çalışıyorsun eskişehir yolu hacettepe üniversitesi beytepe kampüs öğrenci kafeterya bulaşık makinesi temizlik var ben çalışıyorsun giriş 01.01.2006 var bu çıkış 31.03.2018 var bu ben kadro memur vermek yok niye diyorsun kimsin ben emekli oldu maaş 1.640 TL ben ev kira var Bu kira 1.150 TL bu ben ev hemen tapu yok niye diyorsun kimsin bu ben çocuk okul lise var ben para verin var niye diyorsun kimsin ben deli tehlikeli var ben bu seni çalışıyorsun temizlik varmi ne zaman anlamadım ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir