TGS Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu | tgs staj başvurusu

TGS Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

TGS Personel Alımı ve TGS Güncel İş İlanları

TGS personel alımı, iş ilanları, havayolları iş başvurusu, TGS personel alımı, Antalya TGS iş başvurusu konularında merak ettiklerinizi, yazımızın devamında bulabilirsiniz. TGS Yer Hizmetleri şirketinin eleman ve personel işe alım süreçleri TGS İnsan kaynakları tarafından yürütülmektedir ve yine TGS İnsan kaynakları tarafından yayınlanmakta olan ilanlara bakabilir size uygun pozisyon için başvurabilirsiniz. TGS iş başvuru formu doldur bölümünden başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

TGS is başvurusu ve TGS staj başvurusu nasıl yapılır?

TGS – Yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services işe alım yapacağı adaylarla birebir yüz yüze görüşmeler yapmaktadır. Online olarak yapılan başvurular sonrasında mutlaka yüz yüze değerlendirme görüşmeleride yapılmaktadır. Başvuracak adayların bunu göz önüne almaları gerekmektedir.

TGS havalimanı iş ilanları TGS personel alımı ile ilgili bazı dönemlerde ilan açmakta ve bu ilanlar ile personel alımında bulunmaktadır. TGS, Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığı ile kurulmuş olan, havalimanı yer hizmetleri (ulaşım, kargo, harekat hizmetleri) alanında faaliyet gösteren bir kurumdur. 9 istasyonda ve anlaşmalı bulunduğu 200’den fazla havayoluna yer hizmetleri sunarak faaliyetlerini yürütmektedir.

TGS de ne iş yapılır?

TGS, havalimanı içerisinde yerde verilen çeşitli farklı hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerden bazıları kısaca şöyledir: ramp, kargo, harekat ve yolcu hizmetleri.

TGS Çalışmak isteyen adaylarda aranan çalışma kriterleri

 • Tecrübe: Zaman zaman tecrübeli ya da tecrübesiz personel ihtiyacına göre değişmektedir.
 • Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf, Tecilli olması şarttır.
 • Eğitim Seviyesi: İlkokul, Ortaokul, Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

TGS Çalışmak isteyen adaylarda aranan genel nitelikler

 • İletişimi yünü kuvvetli, takım çalışmasına uygun,
 • Kişisel gelişime önem veren, dinamik ve çalışkan
 • 18 yaşını tamamlamış olmak
 • İnsan Kaynakları departmanının referans kontrollerinden geçmek.

Departman ve Pozisyonlar

 • Yük Taşıma Elemanı,
 • Free Shop Personeli,
 • İnsan Kaynakları Personeli
 • Otopark Sorumlusu,
 • Danışma Personeli,
 • Kafe ve Restoran Personelleri,
 • İdari Görevli Personel, Teknisyen,
 • Temizlikçi,
 • Saha Personeli,
 • Bilet Satış Uzmanı,
 • Satış ve Ödeme Danışmanı,
 • Yolcu Hizmetleri Personeli,
 • Yer Hizmetleri personeli,
 • Gişe Personeli,
 • Uçak Güvenlik Personeli,
 • Yolcu Hizmetleri Personeli

TGS Yer hizmetleri nerelerde var?

1 Ocak 2010 da hizmete başlayan TGS; İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, Milas-Bodrum ve Dalaman Havalimanları yani 8 havalimanında THY dahil diğer tüm hava yollarına yer hizmetleri vermektedir.

Yer hizmetleri ne kadar maaş alır? Yer Hizmetleri Memur aylığı minimum 4.250 TL, maximum 11.400 TL aralığında farklılık göstermektedir. Ortalama 5.740 TL olarak bir genelleme yapılabilir.

TGS Hava Yolları İş Başvurusu

TGS hava yolları şirketine iş başvurusunda bulunmak isterseniz, tgs.aero web adresinde yayınlanan duyurulara göz atmalı ve ilan yayınlandıktan sonra ilgili ilana iş başvurusunda bulunmalısınız. Buradanda www.linkedin.com/company/turkish-ground-services adresinden de ulaşmanız mümkün.

TGS iş başvurusu yapabilmek için dilerseniz [email protected] adresine mail olarak CV’nizi gönderip, genel ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz. TGS işçi alımı ile ilgili havayoluna ait web sitesinde yayınlanan duyuruları takip etmeniz, TGS firmasında iş bulmanızı kolaylaştıracaktır. TGS iş ilanları başvurunuz neticesinde CV’niz olumlu olarak değerlendirilirse, firma tarafından yüz yüze mülakata çağırılıp, görüşme neticesinde olumlu olursa işbaşı verilebilecektir.

TGS Yolcu Hizmetleri Memuru İş Başvurusu 

TGS iş başvurusu işçi alımı ilanları, birçok branşta açık iş pozisyonu yayınlamaktadır. TGS personel alımı yapılacak pozisyonlar arasında; Yolcu Hizmetleri Memuru, Bilet Satış Görevlisi, Müdürlükler, Müşteri Danışmanı, Temizlik Görevlisi, Valiz Taşıma Görevlisi, Çevre Görevlisi vb gibi ilanlar bulunmaktadır. Kariyer.net üzerinden açılan Yolcu Hizmetleri Memuru ilanına başvuru yapabilir, firma tarafından görüşme talebi bulunduğu takdirde görüşmeye katılabilir ve bu görev için uygun bulunursanız, işe başlayabilirsiniz.

Antalya TGS İş Başvurusu 

Antalya TGS iş başvurusunda bulunabilmek için firmanın resmi web sitesi üzerinden CV’nizi gönderebilir ya da kariyer sitelerinde yayınlanan Antalya Havalimanı iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. TGS Havalimanı iş ilanları arasında bulunan Antalya Havalimanı yer hizmetleri ile ilgili bölümleri için açık ilanlara kariyer siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Dönemsel olarak ilan açılması nedeniyle, ilanları güncel olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Antalya Havalimanı’nda yer hizmetleri ile ilgili, dönemsel olarak açılabilecek iş ilanları, Güvenlik Görevlisi, Yük Taşıma Elemanı, Free Shop Personeli, İnsan Kaynakları Personeli Otopark Sorumlusu, Danışma Personeli, Kafe ve Restoran Personelleri, İdari Görevli Personel, Teknisyen, Temizlikçi, Saha Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Satış ve Ödeme Danışmanı, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri personeli, Gişe Personeli, Uçak Güvenlik Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli vb gibi pozisyonlarda iş ilanları bulunmaktadır.

Adana Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Antalya Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Esenboğa Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

 1. Tgsden istemeden ayrıldım tekrar imkan olsa dönmek isterim bayram izni cumartesi pazar izini olmasa bile ayle geçindirmek için güzel bir şirket

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir