Notebook Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Notebook Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Notebook Kırtasiye Çalışma Saatleri

Notebook Kırtasiye; Kırtasiye, oyuncak, okul çantası gibi çeşitli başlıklarda satış gerçekleştiren zincir haline gelmiş bir mağazalar zinciridir. Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunan Notebook Kırtasiye eğitim alanında kitap arayanların ilk tercihlerinden bir tanesidir. Peki Notebook Kırtasiye sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Notebook Kırtasiye çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Notebook Kırtasiye Açılış Kapanış Saatleri

Notebook Kırtasiye sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 22:00‘da kapanmaktadır. Notebook Kırtasiye haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. Notebook Kırtasiye mesai saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

Notebook Kırtasiye Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Notebook Kırtasiye sabahları saat 09:00’dan itibaren mesaiye başlayarak hizmet vermeye başlamaktadır.

Notebook Kırtasiye Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Notebook Kırtasiye mesai bitimi olarak akşamları saat 22:00’a kadar mesai süresince hizmet vermektedir.

Notebook Kırtasiye Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : Notebook Kırtasiye sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Notebook Kırtasiye Bayramda Açık Mı : Notebook Kırtasiye Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Notebook Kırtasiye çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan Müşteri Hizmetleri 0 (549) 560 56 56 üzerinden dile getirebilirsiniz.

İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir