İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı, başvuru şartları, İZELMAN personel alımı, başvuruların nereden yapılacağına dair bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Belediyenin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleşmektedir. Personel ihtiyaçları İş-Kur aracılığı ile ve İzmir Büyükşehir Belediyesine ait resmi web sitesi üzerinden duyurulmaktadır.

İzmir Büyükşehir İş İlanları

Birçok belediyede olduğu gibi, İzmir Büyükşehir Belediye personel alım başvuruları için belediyeye ait iş başvuru portalı üzerinden başvuran adayların CV’lerine ulaşabilmektedir. İş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler https://www.izmir.bel.tr/tr/InsanKaynaklari/259 adresi üzerinden, başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup iş başvurusunda bulunabilirleri. Belediye, ihtiyaç halinde bu adresteki CV Bankası’ndan özgeçmişleri inceleyerek, işe uygun nitelikteki kişileri görüşme için davet etmektedir.

Başvuru Şartları Neler? 

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru şartları, personel aranan pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Memurluk pozisyonları için KPSS sınavına girmiş olmak ve en az 70 puan ve üzerinde bir not almış olmak gerekmektedir. Genel olarak aranan şartlar, TC vatandaşı olması, kamu görevi yapmak için herhangi bir engeli bulunmaması, bu görevi ifa edecek suçu veya cezası bulunmaması. Bu şartları ve alınacak personel kadrosundaki gereklilikleri yerine getiren kişiler iş başvurusunda bulunabilirler.

İZELMAN Eleman Kadroları Nelerdir? 

İZELMAN İzmir’in otopark hizmetleri sunan bir şirkettir.  Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ve belediyeye bağlı olarak faaliyette bulunan iştiraklerin de nitelikli personel ve eleman ihtiyaçlarını karşılayan bir kurumdur. İZELMAN personel alımı kadroları nelerdir? Konusunu sizler için araştırdık.

İZELMAN, Jeofizik Mühendisi, İş Güvenliği Uzmanı (A Sınıfı), Elektrik Elektronik Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Veteriner, Spor Eğitmeni, Mimar, Biyolog, Fotoğrafçı, Basın Görevlisi, Anaokulu Öğretmeni, Büro Memuru, Satınalma Personeli, Şoför vb gibi kadrolarda İş-Kur vasıtasıyla personel alımı gerçekleştirmektedir.

Başvurular Nereden Yapılacak? 

İZELMAN tarafından açılan açık iş ilanlarına başvuru yapabilmek için, İş-Kur’un internet sitesi üzerinden açılan iş ilanlarını inceleyerek, sizin kriterlerinize uyan iş için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresi üzerinden özgeçmişinizi gönderebilir ve CV’nizin firmaya iletilmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi iş başvuru formu için https://www.izmir.bel.tr/tr/InsanKaynaklari/259 adresinde bulunan bilgileri eksiksiz olarak doldurabilir ve özgeçmişinizin CV Bankasında bulunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesi üzerinde yayınlanan duyuruları takip etmenizi ve İş-Kur tarafından İzmir Belediyesi’ne dair yayınlanan açık iş ilanlarını takip etmenizi öneririz. Buradaki açık iş ilanlarından, sizin yetkinliklerinize ve kriterlerinize uygun olan işe başvuruda bulunabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu

İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ford Otosan İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Turizm Otel Personel Maaşları 2022-2023


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. İş başvurusu bana uygun bir pozisyon cv göndermede sıkıntı yaşıyorum.Belediyemiz liyakatlı lisans mezunu kpss mağdurlarına %50 pozisyon iş başvuru özelliğiyle öncelik tanınsın İzmir BB liyakatlı öncelik etmelidir. İllaki zor acil işe ihtiyaç duyan lisans mağdurlarına dönmesini ve formu doldurma konusundaki ulaşamama zorluğunu ortadan kaldırmalarını bekliyorum.Formu dolduramadım sıkıntı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir