İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2021

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İzmir ilimizin Bayraklı ilçesinde şehir hastanesi olarak faaliyet gösterecektir. Bulunduğu il ve çevre illere dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüzde sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından bir tanesi sayılabilmecek niteliklere sahiptir. Hastane çalışmalarını sürdürürken bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. 2060 yatak kapasitesi,  284 Poliklinik Oda Sayısı, 4 Heliport alanı,  48 Tutuklu Servisi Yatak Sayısı, 2 Mahkum Servisi, 349 Yoğun Bakım Yatak Sayısı, 15618 Toplam oda sayısı, 100 YGAP, 54 Ameliyathane, 15 Yataklı Yanık servisi ile devasa büyüklükte bir hastanedir. Tüm saydığımız ve daha fazlası hizmet ve imkanları ile Ülkemizin en büyük hastanesi olmaya aday bir hastanedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları 2021

Gama Holding ve Türkerler Holding tarafından işletilmekte olan, 2017 yılında yapımına başlanan  Şehir Hastanesi, diğer adı ile İzmir Entegre Sağlık Kampüsüdür.  Günde totalde yaklaşık olarak 12 binden daha fazla hastaya hizmet sağlayacak olan hastanemiz, dolayısıyla da oldukça büyük bir istihdam imkanı sunacaktır. Yapımının tamamlanmasıyla birlikte Türkiye’nin sağlık turizmindede etkili olacağı bilinmektedir.Hastane içerisinde hastanenin inşaat sürecinde, ve inşaatının tamamlanmasının ardından da yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayacağı görülmektedir.Yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacaktır.

Şehir Hastanesinde Kimler Çalışabilecek?

Biyomedikal mühendis, teknik elemanlar, Teknik personel, Güvenlik, Çamaşırhane elemanları, Temizlik elemanları, Aşçı, garson, diyetisyen, Yardım masası ve destek elemanları – Danışman, Hasta karşılama ve refakat hizmetleri – Hasta Yönlendirme, Hastane bilgi yönetim sistemleri elemanları – programcı, Tıbbi atik personeli, Fizyoterapist, Laboratuvar personeli, Acil Ser. / Patisyen Hekim, Nöbetçi Uzman Hekim, Yoğun Bakım Sor. Hekim, Ameliyathane Sor.Hekim, Labaratuvar Sor.Hekim, Tranfüzyon Sor.Hekim, Uzman Hekimler, Radyoloji Sor.Hekim, Diyaliz Sor.Hekimi, Hasta Dosyaları, Uyum TİG Sorumlusu, Sosyal Çalışmacı,  Servis Sorumluları, Kalite Birim Çalışanı, Kalite Birim Sorumluları, Anket Sorumlusu, İndikatör Sorumluları Bağlı Komisyonlar,  Doküman Yönetimi, Hasta Kabul Memurları, Anestezi Tek./ Tekniker, Diyetisyen, Aşçı, Mutfak Personeli, Yardımcı Sağlık Per. ,Sekreter, Temizlik Personelleri, Karşılama Yön.Pers.,Fizyoterapistler, Bilgi İşlem Sorumlusu,  Bilgi İşlem Çalışanları, Röntgen Teknisyenleri, Enfeksiyon Hemşireleri, Poliklinik Sekreterleri, Şoförler, Röntgen Sor.Tek, DSS Mutemedi Faturalama Personeli ,Tahakkuk Personeli, Morg Hizmetleri, Labaratuvar, Diyaliz Ser.Sor, Fizik Tedavi gibi daha sayılabilecek bir çok pozisyonda eleman alımı yapılacaktır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş başvurusu Nereden Yapılır?

Şehir Hastanesinde yapılacak istihdama başvuruda bulunabilmek için bir kaç tane yol izleyebilmek mümkündür. Sağlık Bakanlığı tarafından a.ık pozisyonlar için alınacak kadroların ilanları yayınlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı web sitesinden ilanları takip etmek için duyurular sekmesini takip edebilirsiniz.  İŞKUR üzerinden de başvuru yapılabilecek ilanlar yayınlanmaktadır. Bunların haricinde aşağıdaki linklerden de başvuruda bulunmanız mümkündür.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türkerler Holding üzerinden başvuru yapabilmek için tıklayın.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Elazığ Şehir Hastanesi İş İlanları ve Başvuru Formu

Adana Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ankara Şehir Hastanesi İş İlanları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları

Üniversite Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Kartal Şehir Hastanesi Personel Alımı, İş Başvuru ve Başvuru Formu

İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi Personel Alımı

Siyami Ersek Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Kandıra Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Körfez Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Karamürsel Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


9 Yorum

  1. Bayraklı şehir hastanesi,üniversite hastaneleri ile ilgili alım ne zmn olıcak bilgi verebiliyormusunız ?

  2. Bayraklı şehir haranesinde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  3. Bayraklı sehir hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  4. Bayraklı şehir hastanesinde temizlik personeli yada inşaat boya ekibinde görev almak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir