TNT Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 | Kaçta Açılıyor, Kapanıyor

TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TNT Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

TNT Kargo Şubeleri, sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada faaliyet gösteren en büyük kargo şirketlerinden bir tanesidir. TNT, 200’den fazla ülkeye belge, parsel ve nakliye hizmeti sunmaktadır. TNT Express ülkemizde her noktaya teslimat gerçekleştirmektedir. Ülkemizde çok sayıda ilimizde şubesi bulunan TNT kargo, 81 ilimizde de şube açmak için çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca şirketin genel müdürlüğü İstanbul ilimizde yer almaktadır. Peki TNT kargo şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? TNT kargo çalışma saatleri, mesai saatleri, teslimat saatleri, dağıtım saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

TNT Kargo Şubeleri Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

TNT kargo şubeleri hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. TNT kargo Cumartesi günlerinde ise yine sabah 08:30’da açılırken, akşam daha erken bir saatte 16:00’da kapanır. TNT Kargo Pazar günlerinde ise hizmet vermemektedir. TNT Kargo çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise haberimiz devamında yer almaktadır.

TNT Kargo Teslimat / Dağıtım Saatleri : TNT Kargo hafta içi ve Cumartesi günleri kargo dağıtımı gerçekleştirmektedir. TNT Express teslimat saatleri 09:00 ile akşam saat 18:00 olarak belirtilmiştir.

TNT Kargo Saat Kaçta Açılıyor : TNT Kargo açık olduğu haftanın 6 günü sabah saat 08:30’da açılmaktadır.

TNT Kargo Saat Kaçta Kapanıyor : TNT Kargo hafta içi saat 18:00’de ve Cumartesi günü de saat 16:00’da kapanır.

TNT Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : TNT kargo, hafta sonu sadece Cumartesi gününde açıktır. TNT Kargo şubeleri Pazar günü ise kapalıdır.

TNT Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : TNT Kargo, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır. Ancak arefe günlerinde açıktır. Bu yazımızda TNT Kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 0 868” üzerinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir