Migros Çalışma Saatleri 2023, Kaçta açılıp-kaçta kapanıyor?

Migros Çalışma Saatleri 2023

Migros çalışma saatleri 2023

Migros Market kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor? Hafta içi ve sonu Migros marketler zincirlerinin mesai saatleri. Pandemi sürecinde merak edilen konular başlıkları arasında yer alıyor. Bir çok ilimizde zincir marketler olarak hizmet veren Migrosun aynı zamanda bir çok eleman istihdam etmektedir. Pandemi sürecinde Covid tedbirleri sebebiyle pek çok mağaza ve marketin mesai saatleri hafta sonunda ve hafta içinde değişen kararlardan dolayı farklılık göstermektedir. Market ürünlerinden şarküteriye, meyve sebzeden, kasap reyonuna, hatta züccaciye ve hediyelik eşya satışlarıyla bir çok farklı ürünü bir arada bulabileceğiniz bir yapıdadır.Peki Migros açılış kapanış saatleri nasıldır? Migros saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri nedir? Cumartesi ve Pazar günleri açık mı? İşte Migros çalışma saatleri 2023

Migros Market kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 

Migros Market çalışma ve mesai saatleri hafta içi her gün sabah 09.00’dan itibaren başlayıp ve Kapanış saati olan 21.00’a kadar müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. Migros marketlerinde öğle tatili verilmemektedir.

Migros hafta sonu açık mı?

Migros Marketleri, covid tedbirlerinden dolayı hafta sonlarında, Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 17:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

Hafta içi: 09.00- 21.00
Hafta sonu: 09.00- 21.00

Not: Çalışma saatleri covid tedbirlerinden dolayı vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre değişebilir. Çalışma saatleri illerde bulunan Migros marketlere göre değişkenlik gösterebilir. Lütfen kendi ilinizdeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz. Ayrıca Migrosun sanal marketindende alışveriş yapılabilmektedir.

 


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir