Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri

Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri

Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri : Covid-19 pandemisi sebebiyle alınan tedbirler doğrultusunda kademeli normalleşme sürecine geçildi. Bu dönemde ise Vergi Dairesi çalışma saatleri merak edilmektedir. Vergi Dairesi, resmi tatillerde kapalı olmaktadır. Peki, Vergi Dairesi saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, hafta sonları açık mı? Çalışma saatleri en çok merak edilen kurumlar arasında Vergi Dairesi yer alıyor. Bu yazımızda Vergi dairesi açılış saati, Vergi Dairesi çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri ile ilgili bilgi alabilir, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini öğrenebilirsiniz. İşte vergi Dairesi çalışma saatleri 2022…

Vergi Dairesi Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Vergi Dairesi Kaçta Açılıyor : Vergi Dairesi çalışma saati sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Vergi Dairesi Kaçta Kapanıyor : Vergi Dairesi akşam saat 17:30’a kadar hizmet verir.
Vergi Dairesi Arası Ne Zaman : Vergi Dairesi saat 12:30 ile 13:30 arasında kapalıdır.
Vergi Dairesi Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Vergi Dairesi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır. SGK Çalışma Saatleri SGK Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Vergi Dairesi Açık Mı / Çalışıyor Mu

Vergi Dairesi , Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.

Ancak çalışma saatleri Covid-19 vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre farklılık gösterebilir. Lütfen bulunduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

Vodafone İş Başvurusu Formu için tıklayınız.

Migros Market iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız…

Şok Market İş Başvuru Formu Tıklayınız

Tarım Kredi Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Tıklayınız

A101 Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2021 Tıklayınız


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir