Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri Güncel Fiyatları

Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri

Nef İnşaat Projeleri

Konut, Ofis ve Villa Projeleri Nef
Gayrimenkul projeleri ve yatırımları ile ön plana çıkan inşaat firmalarından birisi olarak bilinen NEF her geçen yıl projeleri ile adını duyurmaya devam etmektedir. NEF yapı projeleri ülkemizin ünlü holding firması Timur Holding tarafından kurulan bir gayrimenkul markası olup 2010 yılında başlayan gayrimenkul yatırımlarından bu güne kadar en küçük alanları değerlendirip yaşama katan ve aynı zamanda insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları da tasarlamayı amaçlayan bir şirkettir. Garantili Proje Hesabı uygulaması, konum, fiyat, ödeme planı, teslim tarihleri gibi konular yer almaktadır.

Bu güne kadar büyük işlere imza atan NEF yatırım ortaklığı sayesinde birden fazla güzel ve popüler gayrimenkul yatırımları ile adını duyurmaya devam ediyor. Birden fazla şehirde gayrimenkul yatırımı yapan NEF İstanbul başta olmak üzere Ankara, Çankırı ve Eskişehir’de bulunmakla beraber aynı zamanda Dünyada da kalabalık şehirlerin gözdesi olmuş konumda bu şehirlerden özelikle New York, Londra gibi çokça nüfuslu şehirlerde de yatırım yaparak adını duyurmaya başlamış bir Türk şirketidir.

Gücünü müşteri memnuniyetinden alana NEF mutlu ve huzurlu ailelerin yeni yuvalarına kavuşması için elinden gelen en iyi hizmeti vermektedir. Verdiğimiz hizmet sonunda bu ailelerin huzurlu bir şeklide yeni yuvalarına kavuşmasını sağlamaktayız. Uygun fiyatlı yapıları ile piyasada adından çokça söz ettiren NEF ayrıca reklam projeleri ile de ön plana çıkmayı başarmıştır.
Mesa Mesken iş İlanları ve İş Başvurusu Formu

NEF Topluma Nefes Olmak İçin Kuruldu

NEF adını nefes kelimesinin ilk üç harfinden alan bir kuruluş olup sadece gayrimenkul yatırımlarını değil aynı zamanda topluma nefes olmak için de kurulmuştur burada toplumda ki yapılanmalara da destek vermek amaçlı gerçekleştirdiği projelerle de adından söz ettirmektedir. Size uygun konut, villa ve ofis projeleri sunmaktadır.

Bu adımda topluma fayda sağlamak amaçlı ülkede ve dünyada sosyal şirket modeliyle hareket ederek yaşamın her alanına yaptığı yatırımlarla bilinir bu yatırımlar kapsamında özellikle spor branşında belli ilkeleri ele almaktadır. Bu ilkelere bakacak olursak “Emek vermeden hiçbir şeyin gerçekleşmediğini bil, çaba göster, sabret ve azimli ol, birliğin ve beraberliğin gücüne inanarak etrafındakiler ile dayanışma içinde ol, başkasından beklediğini önce kendin yap ve ilk adımı at, herkese adil ve anlayışla yaklaş ve dürüst ol, olduğun gibi görün alçakgönüllü ol, hiçbir zaman oldum demeyerek yeniliklere açık ol öğrenme isteğin hep olsun, sahaya her zaman kazanmak için çık fakat bunları yapmadan kazanma” tüm bu temel prensibleri ilke edinmektedir.  Ayrıca Nef Galatasaray SK Global Resmi Sponsoru olmuştur.

NEF Projeleri

Gayrimenkul yatırımlarının şıklığı ve zarifliği ile ön plana çıkan nef insanlar tarafından çokça merak edilen gayrimenkul şirketlerinden birisidir. bu nedenle insanları sorduğu Nef kimin? Sorusuna karşılık Nef Erden Timur tarafından hayata geçirilen 2010 yılından bu yana Türkiye’de ve farklı ülkelerde yaptığı yapılarla adını duyuran Timur Holding bünyesinde kurulan bir yapılanmadır.

Bu yapılanmada sadece inşaat alanında değil aynı zamanda spor, sanat, eğitim alanlarında da kendini geliştiren bir firmadır. Gayrimenkul yatırımları kapsamında dünyanın en iyi on mimarlık firmasından dördü ile çalışan Nef projelerinde daima şıklık ve zariflik ön plana çıkmaktadır. Bu projeler kapsamında daima yapılmayanı yapana Nef gayrimenkul evleri daima inşaların dikkatlerini üzerine toplayan ve bu kapsamda uygun ev fiyatları ile ön plana çıkan evleri ile ünlüdür.

Nef projeleri kapsamında beş farklı proje bulunmaktadır bunlar; nef reserve, nef, nef global, nef arsa, novu projeleri olup her bir proje ayrı amaçlara hizmet etmektedir. Bunlardan nef reserve daha önce karşılaşmadığınız dikkat çekici tasarımları sunmaktadır.

Bir diğer proje olan nef ile de ince düşünülmüş yaşam alanları sunmaktadır. Bunun yanı sıra çorak arazileri değerlendirerek oranın yapılanmasını sağlıyor. Dünyanın birçok ülkesinde ki yatırımları ile dikkatleri üzerine toplayan Nef global sayesinde dünyanın büyük şehirlerinden New York, Londra gibi şehirlerde yeni projelerin yapılmasını sağlıyor.

Nef arsa sayesinde de arsa almak isteyen kişilere ülkenin farklı bölgelerinde arsa satışı yapılmaktadır. Hemen teslim tapulu arsa almak isteyenlere nef arsa geniş imkanlar sunmaktadır. Bir diğer proje Novu’da ise üniversite öğrencileri için tasarlanmış geniş imkanlar sunan kullanışlı öğrenci yurtları yapımı sağlanmaktadır.

Nef’in New York’taki Projesi Saint Mark’s Place Manhattan’a metroyla 10 dakika mesafede, Saint Marks Place hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Nef Ataköy 22

İstanbul’un değeri artan semtlerinden birisi olan Ataköy’de hayata geçirilen nef Ataköy 22 projesi sayesinde nef Ataköy kiralık daireler daha da değerlenmeye başlayacak bu proje kapsamında 25 bin metrekarelik alanda 6 bloktan oluşan ev ve ofisler bulunmaktadır. Adından çokça söz ettiren bu proje tam tamına 420 milyon dolar tutmuştur. 2019 yılında inşaa edilen bu projede bugüne kadar birçok kişi ev ve ofis sahibi olmuştur.
Enka İnşaat İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu

Nef Sancaktepe

Nef’in yatırımlarından birisi de İstanbul’un gözde semtlerinden birisi olan Sancaktepe ilçesinde yapılan ve yapımı 2020 yılında tamamlanan Nef Sancaktepe’dir ilk yapıldığı günden bu yana ev ve ofis sahibi olmak isteyenlerin gözdesi olan Nef sancaktepe projesinde tam 6 bloktan oluşan tasarımı şık ve göze çarpan dış görünümü ile 436 bloktan oluşan bir gayrimenkuldür. Dikkat çekici özellikleriyle yapılan bu proje aynı zamanda Türk medyasında da geniş izlenimler yaratmıştır.

Nef Merter

Önemli tekstil firmalarının bulunduğu İstanbul’un en çok rağbet gören semtlerinden birisi olan Merter’de Nef 12 ve Nef 13 Merter projeleriyle birlikte aynı zamanda burada yapılanmayı da sağlamışlardır. Bu doğrultuda yapılan nef Merter evleri Marmara Forum AVM’nin yanında bulunmaktadır.

Nef İnşaat Projeleri isteğe göre 1+1 daireler, 2+1 daireler ve 3+1 daireler bulunan Nef Merter hem konut hem de ofis bakımından dikkat çekici özelliklere sahiptir. İstanbul’un en önemli üç kalabalık ilçesi Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu’nun tam ortasında yer alan Merter’de inşaa edilen Merter 13 evleri ise iklimlendirme konusunda geleceğe yapılan yatırımlar arasında yer almaktadır. Bu proje kapsamında 11 metre karelik arsanın üzerinde 673 konut, 163 home Office ve 37 mağaza yer almaktadır.

Nef Bahçelievler

Gayrimenkul yatırım alanında adından söz ettiren farklı konseptleriyle Nef firması aynı zamanda Bahçelievler’de şehrin en yeşil projesini harekete geçirmektedir. Özgün bir mimari anlayışla tasarlanan bu evler aynı zamanda nef Bahçelievler’e yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda hemen önünde metro durağı bulunan bu yer E-5 ve metro durağına yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Doğayla iç içe yaşam mücadelesi sunan bu yer hem sizlerin hem de çocuklarınız için iyi bir yaşam alanı olarak bilinmektedir. Bu nedenle çokça tercih edilen alanlardan birisidir. Özellikle Bahçelievleri’nde konumu düşünüldüğünde bu proje çokça değerlidir.

Nef Çekmeköy

Türkiye’nin ilk Fodhome özelikli projesiyle dikkatleri toplayan Nef çekmeköy ile birbirinden farklı projeler hayata geçirilmeye devam ediyor. Daha yapımı bitmeyen nef Çekmeköy projesi kapsamında Türkiye’nin ilk fodhome evleri inşaa edilmektedir. Bu kapsamda fohhome evlerinin özelliklerine göz atacak olursak kişisel kullanım için sunulan evlerdendir, dikkat çekici yapısıyla sanki evinizin bir odası gibidir, herhangi bir aidat gerektirmez, kullanınca öde sistemiyle çalışır, kullanılmayan alanlar için para alınmaz ve aynı zamanda ve tesisler eskidiği zaman ya da onarılması gerektiğinde de kimseden para toplanmaz bu gider amortiden karşılanır.

Nef Kandilli

İstanbul’un bilinen semtlerinden Kandilli’de yükselen Nef reserve Kandilli ile birlikte Kandilli artık yapılanmanın yeni adreslerinden birisi olmuştur bu kapsamda 2+1 dairelerden başlayıp 5+1 dairelere sürene kadar bu projede tam tamına 407 konut mevcuttur. Özellikle dairelerin büyüklükleri 150 metrekareden başlayıp her konuta özel otopark sunulurken dairelerde boğaz manzaralıdır.

Nef Kandilli projesinde aynı zamanda nef Çekmeköy projesinde de olduğu gibi foldhome sistemi bulunmaktadır aynı zamanda her bir konut sahibine aldığı ve kiraladığı konutlarına ek olarak da 24 ortak kullanım alanı sunulmaktadır. Bu konut kullanım alanları arasında yer alan müzik, sinema, parti, yemek ve davet odaları yer almaktadır aynı zamanda odalar için kiralama yapılabilir. Nef foldhome fiyat listesi için buraya tıklayınız.

Nef Fold Office

İhtiyaçtan büyük metrekarelere daha fazla ödememek için tasarlanmıştır. Ortak kullanım alanları ve verimlilik sağlayan standartlarıyla giderleri azaltıyor. Nef Fold Office

Nef Yalıkavak

Nef firmasının İstanbul dışındaki tek yazlık projesi olarak bilinen NEF Reserve Yalıkavak çokça merak edilen projeler arasında yer almaktadır.  nef Yalıkavak adında da anlaşıldığı üzere Bodrum’un gözde beldelerinden birisi olan Yalıkavak’ta yükselmektedir. Daha çok 460 metre uzunluğunda bir sahile sahip olan bu projede aynı zamanda üç tarafı denizlerle çevrili 100 dönümlük bir arsada bulunan Nef Bodrum Yalıkavak denize sıfır konumda inşaa edilmektedir.

Bu proje kapsamında Timur Gayrimenkul imzası ile yükselen bu proje sayesinde 100.000 metrekarelik alanda, denize sıfır şekilde konumlanması ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Proje kapsamında toplam da 500 konuttan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dairelerin kullanım alanları da 88 metrekare ile başlayıp 420 metrekareye kadar uzanmaktadır. Ofis ve ticari alanların bulunduğu proje aynı zamanda lüks bir otele de ev sahipliği yapması bakımından dikkatleri üzerine çekmektedir.

Nef Kağıthane

Nef Gayrimenkul tarafından harekete geçirilen bu proje kapsamında İstanbul’un hızla gelişen ve çokça kazandıran bölgelerinden birisi olan Kağıthane’de önceki projelerinden bir yenisini daha hayata geçirmiştir. Tam tamına sekiz projesi bulunan Nef İnşaat Projelerinde ise 1+1 ve 2+1 konutlar yer almaktadır.

Bu çalışmada dünyaca ünlü mimarlar tarafından tasarlanan Nef Kağıthane projesi kapsamında Foldhome ünitelere yer verilmektedir. Özellikle toplu taşımaya yürüme mesafesinde bulunan proje aynı zamanda İstanbul’da Axis AVM’ye de yakın konumdadır. Bir önceki üç proje gibi bu projede de foldhome evleri bulunmaktadır.

Nef Güngören

Nef İnşaat Projeleri alanlarından birisi olarak bilinen nef Güngören projesi kapsamında Güngören Belediyesinde yeni binalar ve ofisler dikilmektedir. Bu kapsamda nef bahçelievlerde de olduğu gibi yeni tasarım şık dizayn ile inşaa edilen 1+1, 2+1 ve 3+1 evleri ile İstanbul’da yaşayanlar için yeni bir yaşam alanı sunulmaktadır. Uygun fiyatlı nef Güngören evlerine bu güne kadar ön kayıtlar devam etmektedir. Sizde bu evlerden birine sahip olmak isterseniz nef internet adresinden evlerin durumuna ve projeye bir göz atabilirsiniz.

Nef Şişli

Nef’in bir diğer projelerinden birisi olan Nef Şişli 25 projesi 57 konuttan oluşan butik bir site konumundadır. Daha çok 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu bu proje aynı zamanda bulunduğu konum bakımından da dikkat çekmektedir. Bu proje kapsamında Metrocity Alışveriş Merkezi‘ne 300 metre uzaklıkta bulunurken Zincirlikuyu Mezarlığı’na 150 metre mesafede yer almaktadır.  Nef Şişli 25 sitesinde diğer Nef sitelerinde olduğu gibi Foldhome sistemi de bulunmaktadır. Özellikle Sinema, playstation odası, misafir odaları da istenildiği takdirde ücreti ödenerek kullanılmaktadır. Kullanılmadığı taktirde bu ücrete yansımamaktadır.

Nef 82 City

Nef tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin 82. Şehri olma parolasıyla yola çıkan bu nef 82 city de Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek projelerden birisidir. Ankara’da bulunan Hirfanlı barajı kenarında 2.500.000 metra karelik yeni bir şehir kurulumu amaçlanmaktadır. Bu proje nef yatırımları ile insanları arsa sahibi yapmak için yola koyulmuş bir proje olup bu kapsamda bu alanı değerlendirerek yeni yaşam alanları kurmayı amaçlamaktadır.

Bu kapsamda yeni ev ve ofis projeleri yeni 4 ve 5 yıldızlı otel projeleri, spor, sosyal ve aktivite alanları, sağlık tesislerinden tutunda spor alanlarına kadar birçok faktörle dikkatleri üzerine çeken bir proje kapsamında değerlendirilmektedir. Türkiye’nin ilk markalı arsa garantisi ile dikkatleri üzerine çeken bu proje sayesinde birçok alanda yatırım sağlanacaktır.

Nef yeni proje fiyatları

Nef konutları fiyatları konusunda da önemli bir kampanyaya imza atmış durumda bu kampanyalardan birisi de eskiyi ver yeniyi al kampanyası olup nef eski evinizi güncel değerinden satın alıp yerine dört farklı projeden bir ev vermeyi amaçlamakta. Bu kapsamda evinizin değeri ne olursa olsun satın alınmaktadır. Önemli nef kampanyalarından birisi olan bu proje kapsamında aynı zamanda nef ev fiyatları konusunda uygun fiyatlı geniş taksit imkanları sunulan ve aynı zamanda o anki değeri neyse aynı fiyattan satışı yapılarak ek bir fiyatın olmadığı projeler arasında bulunmaktadır.

Nef daire fiyatları

Nef’in sunduğu dairelerde de belli fiyatlandırmalar söz konusudur bunlar bulunduğu yere ve konuma göre değişmekle birlikte bu proje kapsamında sunulan fiyatlar genellikle alt düzey bir fiyatlandırmaya sahiptir bu proje kapsamında nef daire fiyatları olarak 294 bin TL’den başlayıp daha yüksek fiyatlara kadar bir fiyatlandırma seçeneği mevcuttur. Daha ayrıntılı bilgi için nef satış ofisine gelerek nef daire fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nef loft daire

Nef’in tanıtacağımız son projesi ise nef loft daire projesidir. Bu proje kapsamında nef eski evlerinizi yeni evlere dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Ülkemizde çokça kullanılmayan yapıları yeni ve dikkat çekici bir yapılara dönüştüren bu proje sayesinde nef loft daire dikkat çekici bir özelliğe sahiptir.

Nef Gölköy Projesi

Nef iş ilanları
Nef iş güvenliği
Nef ilkokulu
Nef istanbul kiralık daire

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir