Ofis Ostim Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ofis Ostim Kırtasiye Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ofis Ostim Kırtasiye Çalışma Saatleri

Ofis Ostim Kırtasiye; Ofis Ostim Kırtasiye Kırtasiye, ofis malzemeleri, bilgisayar ve dijital baskı sistemleriyle buluştuğu teknoloji noktaları, çeşitli başlıklarda satış gerçekleştiren zincir haline gelmiş bir mağazalar zinciridir. Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunan Ofis Ostim Kırtasiye alanında ilk tercihlerden bir tanesidir. Peki Ofis Ostim Kırtasiye sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Ofis Ostim Kırtasiye çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Ofis Ostim Kırtasiye Açılış Kapanış Saatleri

Ofis Ostim Kırtasiye şubeleri sabah saat 08:30‘da açılmakta ve akşam saat 19:00‘da kapanmaktadır. Ofis Ostim Kırtasiye haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açık durumda bulunmaktadır. Ofis Ostim Kırtasiye mesai saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

Ofis Ostim Kırtasiye Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Ofis Ostim Kırtasiye şubeleri sabahları saat 08:30’dan itibaren mesaiye başlayarak hizmet vermeye başlamaktadır.

Ofis Ostim Kırtasiye Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Ofis Ostim Kırtasiye şubeleri mesai bitimi olarak akşamları saat 19:00’a kadar mesai süresince hizmet vermektedir.

Ofis Ostim Kırtasiye Hafta Sonu, Pazar Günü Açık Mı / Kapalı Mı : Ofis Ostim Kırtasiye sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Ofis Ostim Kırtasiye Bayramda Açık Mı : Ofis Ostim Kırtasiye Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu yazımızda Ofis Ostim Kırtasiye çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletebilir veya kurumun müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan 0850 333 0 694 üzerinden dile getirebilirsiniz. Size en yakın Ofis Ostim Kırtasiye mağazasına ulaşmak için tıklayın.

İşler Kitabevi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir