Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları 2022

Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları merak ediliyor. Güney Kore firması olan Samsung, İstanbul’a üretim fabrikası açtı. Yıllık 3 milyon cep telefonu üretecek. Atmaca Elektronik üretim fabrikasında  yerli üretime başlayan dev firma, Galaxy A modelini bu fabrikada üretecek. Samsung İstanbul fabrikasında ilk etapta 400 çalışan işe başladı, İşe alımlar devam ediyor. İşe alımlar ne zaman başlayacak? Detaylar bu başlıkta.

Samsung, Tekirdağ İstanbul’a Fabrika Açtı

Samsung, Tekirdağ Çerkezköy’deki Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikasını kurmuştur. Akıllı telefonlarını Atmaca Elektronik’e ürettiren şirket, yeni fabrikasında güncel olarak 500 kişiye iş imkânı sağlamaktadır. Teknoloji devi, bu sayıyı ileriki zamanlarda 1000 kişiye istihdam sağlayacak.

Samsung Türkiye Personel Alımı ve İş ilanları

Samsung Türkiye’de oldukça fazla sayıda satış mağazası ve yetkili servisleri vardır. Samsung Türkiye’de çalışmak isteyen kişilerin Samsung mağazalarında ve yetkili servislerinde iş imkanı bulabileceklerdir. Samsung Beyaz eşya telefon televizyon ve ısıtıcı soğutucu sistemler için farklı yetkili servisler bulunmaktadır. Telefon için uzman, klima için uzman ve beyaz eşya için uzman teknik servislerle anlaşmalı çalışmaktadır. Samsung Yetkili servisleri iş ilanları için bu linkten ulaşarak yapabilirsiniz.

Samsung Türkiye Kariyer Sayfası

Samsung bünyesinde kariyer planı olanlar için resmi sitesinde bir iş ilanı platformu oluşturmuştur. Buradan şirkete başvurunuzu iletebilmeniz oldukça kolaydır. Samsung iş ilanlarına buradan bakarak çeşitli pozisyonlarda hali hazırda bulunan ilanlara ve açık pozisyonlara erişimi mümkün kılmaktadır.

Türkiye’de telefon üreten şirketler

Türkiye’de akıllı telefon üreten diğer başka şirketlerde bulunmakta. Asya’lı teknoloji markaları ülkemizdeki akıllı elektronik cihaz pazarına oldukça yoğun ilgi gösteriyor. Çin merkezli TCL markası, telefonlardan hariç  televizyon da üretmekte.

Ülkemizde üretim yapan şirketler:

  • Xiaomi
  • OPPO
  • Realme
  • TCL
  • Samsung

Beypiliç İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Tesla Staj Başvurusu Nasıl ve Ne Zaman Yapılır?

Samsung İstanbul Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Realme Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Turkcell Superonline İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Tesla Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

İsdemir Çelik İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Koç Üniversitesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Doğuş Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Koç Holding Personel Alımı İş İlanları


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir