Seç Market Çalışma Saatleri 2022 | Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Seç Market Çalışma Saatleri

Seç Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Seç Market, Bizim Toptan Satış Mağazalarının iş ortağı olarak faaliyet göstermekte olan bir marketler zinciridir. Seç Market kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış olan bir kuruluştur. Ülke genelinde 350’yi aşkın Seç Market şubesi bulunmaktadır. Peki bu Seç Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Seç Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Seç Market Çalışma Saatleri 2022

Ülke genelinde hizmet vermekte olan Seç Market şubelerinin çalışma saatleri aynıdır. Seç Market şubeleri  sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.  Seç market çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

Seç Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Seç market şubeleri sabahları saat 08:00’den itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Seç Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Seç market şubeleri akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.

Seç Market Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Seç market sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Seç Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Seç market Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalıdır. Bunun dışında arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise hizmet vermektedir.

Bu yazımızda Seç market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan 0212 577 75 52 üzerinden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir