Tedi Mağazaları Açılış ve Kapanış Saatleri

Tedi Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Tedi Discount Tekstil Mağazacılık AŞ, 2007 yılında kurulmuş olan, tüketicilerin tekstil, züccaciye, aksesuar, kozmetik gibi ihtaçlarını karşılayan bir mağazalar zinciridir. Tedi mağazalarında; bayan, bay, bebek, çocuk, genç, spor, çorap, aksesuar, kozmetik, iç giyim ve diğer ürünlerin (züccaciye, ev tekstli, oyuncak, kırtasiye vb) satışları yapılmaktadır. Peki Tedi mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Tedi mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında detaylı olarak verdik.

Tedi Açılış ve Kapanış Saati 2021

Tedi tekstil mağazaları hafta içi sabah saat 10:30’da açılır ve akşam 20:30’da kapanır. Tedi mağazaları hafta sonunda ise saat 10:00’da açılır ve akşam saat 21:00’de kapanır. Tedi çalışma saatleri aşağıda tablo halinde verilmiştir.

Tedi MağazalarıAçılış SaatiKapanış Saati
Hafta İçi10:3020:30
Hafta Sonu10:0021:00

Tedi Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor : Tedi şubeleri hafta içi 10:30’da ve hafta sonu 10:00’da açılmakta ve müşteri kabul etmektedir.

Tedi Mağazaları Saat Kaçta Kapanıyor : Tedi şubeleri hafta içi saat 20:30’da ve hafta sonu saat 21:00’de kapanır ve hizmet vermemektedir.

Tedi Mağazaları Hafta Sonu, Pazar Açık Mı / Çalışıyor Mu : Tedi şubeleri, cumartesi ve pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir.

Tedi Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Tedi şubeleri arefe gününde açıktır ancak Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu yazımızda Tedi mağazalarının çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saati hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında merak ettiklerinizi bizlere iletebilirsiniz ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0212 244 30 00” üzerinden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir