İTO çalışma saatleri 2022-İTO saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İTO Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

İTO Çalışma ve Mesai Saatleri 2022

İTO İstanbul’da faaliyette bulunan ticari kurum ve kişilerin ticari işlemlerinin düzenlendiği, kayıt altına alındığı ve bu işletmelere ait sicillerin tutulduğu kurumdur.  İstanbul Ticaret Odası 350.000 kayıtlı üyesiyle dünyanın en büyük odaları arasında yer almaktadır. İstanbul Ticaret Odası (İTO) Covid-19 pandemisi sebebiyle alınan tedbirler doğrultusunda kademeli normalleşme sürecine geçildi. Bu dönemde ise İTO çalışma saatleri merak edilmektedir. İTO, resmi tatillerde kapalı olmaktadır. Peki, İTO saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, hafta sonları açık mı? En çok merak edilen kurumlar arasında İTO yer alıyor. Bu yazımızda İTO açılış saati, İTO çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri ile ilgili bilgi alabilir, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini öğrenebilirsiniz. İşte İTO çalışma saatleri 2022…

İTO Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

İTO Kaçta Açılıyor : İTO çalışma saati sabah saat 09:00 ’da hizmet vermeye başlamaktadır.
İTO Kaçta Kapanıyor : İTO akşam saat 17:30’a kadar hizmet verir.
İTO Öğlen Arası Ne Zaman : İTO saat 12:00 / 12:30 arasında kapalıdır.
İTO Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : İTO Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır.

İTO Bayramlarda ve Resmi Tatillerde Açık Mı / Kapalı Mı : İTO , Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.

Ancak çalışma saatleri Covid-19 vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre farklılık gösterebilir. Lütfen bulunduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

Vodafone İş Başvurusu Formu için tıklayınız.

Migros Market iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız…

Şok Market İş Başvuru Formu Tıklayınız

Tarım Kredi Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Tıklayınız

A101 Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022 Tıklayınız


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir