Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İstanbul’un Pendik ilçeside bulunan İstanbul’un 2. havalimanıdır. Havalimanı, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve ilk kadın pilotu Sabiha Gökçen’in adını almıştır. Havalimanının Ocak 2001 tarihinde tamamlanmıştır. Ayrıca Havalimanı, Malaysia Airports  şirketi tarafından işletilmektedir.  Uluslararası Havalimanı, Türkiye’nin en işlek havalimanıdır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel, Eleman, İşçi Alımı

Sabiha Gökçen personel ve eleman alımlarını ilan yayınlayarak duyurmaktadır.İlanlar havalimanı resmi web sitesinden yada aşağıda vereceğimiz link aracılığıyla duyurulmaktadır. İlanlarda genellikle hangi pozisyona alım yapılacağını, ne kadar alım yapılacağını, alım yapacağı personel ve elemanlarda aradığı vasıfları tüm detaylarıyla paylaşmaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları

Personel ihtiyacı için yayınlanan iş ilanları arasında; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve bölümler bulunmaktadır. Vasıflı yada vasıfsız, bay, bayan başvuru sahiplerinin bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Bu iş ilanlarına nasıl ve ne şekilde iş başvurusu yapılabilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı

Sabiha Gökçen Personel Alımı farklı departmanlarda olmaktadır. Hava alanı içinde sunulan bir çok pozisyon ve yanı sıra İstanbul Havaalanı içerisindeki işletmelerde pozisyon bulunabilmektedir. Bu işletmelerde Garson, Duty-free çalışanı, Restoran ve Cafe çalışanı, Rent a car araç kiralama, Yemek hizmetleri mağaza ve şirketlerinde çalışabilmek mümkün olmaktadır. Staj yapmak isteyen üniversite öğrencileri İstanbul Havalimanı Staj Başvurusu yapabilmektedir.

Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Havalimanı iş başvurusu için iki farklı alternatif başvuru şekli bulunmaktadır. Birincisi Sabiha Gökçen Havalimanına hazırladığınız CV ileterek, ikincisiyse internet aracılığıyla yapılan başvurulardır. Sabiha Gökçen iş başvuru formunu yayınlandığında formunuzu online olarak doldurarak İnsan Kaynakları birimine online olarak iletebilirsiniz. Online olarak alımları takip edebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz?

Ankara Esenboğa Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

THY Kabin Memuru Alımı İş Başvuru Şartları

Yeni İstanbul Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

THY İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Adana Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

TAI İş İlanları ve TAI İş Başvurusu Personel Alımı

Adana Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Antalya Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Tokat Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu 2022

TGS Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir