Tespo Market Çalışma Saatleri 2022 | Açılış, Kapanış Saatleri

Tespo Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tespo Market Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Tespo, Avrupa ve Amerika’da yaygın olan Cash&Carry sisteminin Türkiye’deki öncüsü olup, otel, bakkal, market, sanayi tesisi ve özel işletmeler gibi vergi numarası olan ve Tespo kartı sahibi müşterilerine toptan alışverişin tüm fiyat avantajlarını sunarak alışveriş imkanı tanımaktadır. Tespo markasının kuruluşu 1920’li yıllara kadar dayanmaktadır. Tespo yıllar içerisinde büyümesini sürdürmüş ve günümüzde çok sayıda mağaza ile hizmet verir hale gelmiştir. Peki Tespo mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Tespo şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Tespo Market Açılış, Kapanış Saatleri 2022

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan Tespo marketler haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) hizmet vermektedir. Tespo market haftanın 6 günü sabah saat 08:00‘de açılmakta ve akşam saat 21:00‘de kapanmaktadır. Pazar günleri ise Tespo Market şubeleri daha geç bir saatte yani saat 10:00‘da açılırken, akşam da aynı saatte yani 21:00‘de kapanır. Tespo çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda yer almaktadır.

Günler Açılış Saati Kapanış Saati
Pazartesi 08:00 21:00
Salı  08:00 21:00
Çarşamba  08:00 21:00
Perşembe  08:00 21:00
Cuma  08:00 21:00
Cumartesi  08:00 21:00
Pazar  10:00 21:00

Tespo Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Tespo market şubeleri sabahları saat 08:00’den itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

Tespo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Tespo market akşamları saat 21:00’de kapanmaktadır.

Tespo Hafta Sonu Pazar Açık Mı / Kapalı Mı : Tespo market sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar  günleri yani hafta sonu da açıktır.

Tespo Market Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Tespo market şubeleri Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü genel itibariyle kapalıdır. Ancak bayramın diğer günleri açıktır. Arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu yazımızda Tespo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “(0 232) 355 90 70” üzerinden dile getirebilirsiniz.

Diğer Güncel Çalışma ve Mesai Saatleri için TIKLAYIN


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir