Adana Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Adana Havalimanı Personel Alımı

Adana Havalimanı Personel Alımı, Türkiye’deki hava yollarının sık ve fazla kullanıldığı Adana havalimanı 2.471.700 m2 üzerine kuruludur. Adana Havalimanı Adana’nın Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Kurumun işletmesi DHMİ’ tarafından yürütülmektedir. Adana Havalimanı bünyesinde yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

DHMİ Adana Şakirpaşa Havalimanı Personel, Eleman, İşçi Alımı

Adana Havaalanı personel ve eleman alımlarını ilan yayınlayarak duyurmaktadır.İlanlar havalimanı resmi web sitesinden duyurulmaktadır. İlanlarda genellikle hangi pozisyona alım yapılacağını, ne kadar alım yapılacağını, alım yapacağı personel ve elemanlarda aradığı vasıfları tüm detaylarıyla paylaşmaktadır.

Adana havalimanında mağaza açmak yahutta araç kiralamak isteyenlerin ilan.gov.tr’de yayınlanan ihaleleri takip etmek suretiyle Adana Havalimanı için diledikleri hizmeti satın alma imkanı olabilmektedir.

Adana Havalimanı Eleman Alımı

Personel ihtiyacı için yayınlanan iş ilanları arasında; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve bölümler bulunmaktadır. Vasıflı yada vasıfsız, bay, bayan başvuru sahiplerinin bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Bu iş ilanlarına nasıl ve ne şekilde iş başvurusu yapılabilir?

Adana Havalimanı İş İlanları Açık Pozisyonlar

 • HAVALİMANI PLANLAMA GENEL BAŞVURU
 • KALİTE SİSTEMLERİ GENEL BAŞVURU
 • KURUMSAL İLETİŞİM GENEL BAŞVURU
 • KURUMSAL İLİŞKİLER GENEL BAŞVURU
 • MALİ İŞLER GENEL BAŞVURU
 • OPERASYON GENEL BAŞVURU
 • SATINALMA GENEL BAŞVURU
 • TEKNİK HİZMETLER GENEL BAŞVURU
 • TİCARİ İŞLER GENEL BAŞVURU
 • DENETİM GENEL BAŞVURU
 • BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GENEL BAŞVURU
 • İNSAN KAYNAKLARI GENEL BAŞVURU
 • GENEL BAŞVURU
 • GENEL STAJ BAŞVURU

Çukurova Havalimanı is başvurusu

Adana Havalimanı yönetimi DHMİ ‘da olduğundan işe alımları DHMİ  tarafından yürütülmektedir. Kariyer yapılabilecek sektörlerden olan Havacılık sektörü içinde DHMİ  önemli bir yere sahiptir.

Adana Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Havalimanı iş başvurusu için iki farklı alternatif başvuru şekli bulunmaktadır. https://tr.jooble.org/havaalanı/Adana adresinden yapılmaktadır. Yine diğer bir alternatif www.ilan.gov.tr adresinden de kurumu takip ederek ilanlara ulaşabilmeniz mümkündür.

Antalya Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ankara Esenboğa Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Yeni İstanbul Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

THY Kabin Memuru Alımı İş Başvuru Şartları

THY İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Katar Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 

Tokat Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

TGS Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir