Tam Plastik Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Tam Plastik Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Tam Plastik ve Kalıp Sanayi; İstanbul ilimizin beylikdüzü ilçesinde 1972 yılında kurulmuştur. Elbise askıları üretimi ve satışını yapmakta olan firma ayrıca Türkiye dışında Almanya ve Polonya’ da satış ofisleri ve üretim tesislerine sahiptir. Bünyesinde 400’ün üzerinde çalışanı bulunan firma Avrupa’nın alanındaki en büyük askı üreticisi konumundadır. Tam Plastik insan kaynakları tarafından yayımlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu ve iş talep formu gibi iş başvurusu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Tam Plastik Güncel İş İlanları 2021

Tam Plastik ve Kalıp Sanayi yüzlerce çalışanı ile büyük bir ailedir. Çalışanlarına oldukça önem veren firma her daim başarının kaynağının insan olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Tam Plastik personellerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine yönelik insan kaynakları politikaları uygulamaktadır. Bu nedenle yılın belirli dönemlerinde üretim ve kaliteyi artırmak adına personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Firma tarafından alımı yapılan ve yapılması planlanan kadro ve pozisyonlar arasında; üretim işçisi, planlama uzmanı, üretim operatörleri, satış uzmanı, teşvik uzmanı, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, mutfak personeli, muhasebe elemanı, satın alma personeli, teknisyen, tekniker, kalite kontrol uzmanı, sekreter, engelli personel, ingilizce bilen personeller yer almaktadır. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu (lisans) adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Yayımlanmış ilanlarda bay ve bayan, deneyimli ve deneyimsiz adaylara göre kadro ve pozisyonlarda yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Tam Plastik Personel Maaşları Ne Kadar?

Tam Plastik bünyesinde çalışan personel maaşları çalıştıkları birim, iş tecrübesi, firmadaki çalışma süreleri göz önünde bulundurulmak suretiyle belirlenmektedir. Yeni başlayan bir üretim işçisinin maaşı asgari ücret düzeyinde olmaktadır. Sosyal haklar ve mesailer firma tarafından extra olarak ücretlendirilmektedir. İş görüşmesinde ve başvuruda bulunduğunuz birim ile ilgili maaşlar konusunda detaylı bilgiyi firmadan alabilirsiniz.

Tam Plastik Çalışma ve Mesai Saatleri Nasıl?

Firma bünyesinde çalışan personellerin çalışma ve mesai saatleri işveren tarafından düzenlenmektedir. Her birimde farklı çalışma saatleri bulunmaktadır. Bazı birimlerdeki personeller 8 saat çalışma süresine sahipken üretim bölümündeki işçilerde bu süreler 12 ve 16 saati bulabilmektedir. Tabiki bu sürelerin içinde mesai ve extra çalışma saatleride yer almaktadır. Üretim yoğunluğu ve iş yüküne bağlı olarak bu sürelerde değişiklikler yapılmaktadır.

Tam Plastik İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Tam Plastik personel ve eleman alımı ihtiyaçlarını özel kariyer siteleri üzerinden sağlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığı ile yayımlanmış olan güncel iş ilanlarına ulaşabilir firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynakları tarafından incelenecek olan CV’niz (özgeçmiş) değerlendirme aşamasından sonra, başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler iş görüşmesine davet edilecek ve Tam Plastik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmiş olacaklardır. Bu yazımızda sizlere Tam Plastik firmasına iş başvurusu yapmak ve işe alım süreci konusunda detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Konu hakkındaki soru, sorun ve görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletiniz.

Tam Plastik Firmasına İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN

Tam Plastik ve Kalıp Sanayi Nerede, Nasıl Giderim?


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir