Ukrayna Üniversite Fiyatları Yaşam Maliyetleri 2022-2023

Ukrayna Üniversite Fiyatları 2022-2023

Ukrayna Üniversite Eğitimi – Bölümleri Fiyatları ve Kabul Şartları

Ukrayna’da eğitim ve yaşam koşulları yurt dışında eğitim fiyatlarının ucuzlaması, öğrencilerin bu eğitimden memnun kalması ve çeşitli imkanların gelişmesi yurt dışında eğitim almaya itmektedir. Ukrayna’da eğitim yurtdışında eğitim imkanının son zamanlarda gelişmesi nedeniyle Türkiye ‘den onlarca öğrenci yurtdışında eğitim almayı düşünüyor ve yurtdışında kaliteli bir eğitim almak için gereksiz yere özel okullara para harcamak yerine çeşitli okulları tercih ediyor. Ukrayna Üniversite Fiyatları ülkemizle kıyaslandığında oldukça farklıdır.

Ukrayna Özel Okul

Ukrayna özel okul üniversite hayatı ve üniversitede alınan eğitim tüm hayatı etkileyen faktörlerdir. Ukrayna Üniversite Fiyatları , Türkiye ‘deki özel okul eğitim ücretlerinden daha düşüktür. Düşük ücretlerle istediğiniz bölümü okuyup kaliteli bir eğitim almak istemez misiniz? Periyodik olarak, Ukrayna ‘daki departmanlar 2500 ile 4000 dolar arasında değişmektedir. Okul seçerken özellikle üniversite bölümü seçerken çok dikkatli olmak gerekiyor. Avrupa’nın en kaliteli üniversitelerinde okumak ve istediğiniz bölümü okumak artık hayal değil.

Ukrayna ‘da Özel Okul Fiyatları

Ukrayna’da üniversite ücretleri, özellikle hazırlık sınıflarında, oldukça ekonomiktir ve yıllık ortalama 1.500 – 2.500 usd’dir. Fiyatlar bölümlerde biraz artıyor ama yine de çok ekonomik. Bölüm ücretleri üniversitelere göre değişmekle birlikte yıllık 1.500 – 3.000 usd civarındadır. Kaliteli akademik potansiyeli, oldukça ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleri ile dünyaya açılan Ukrayna ‘da okumak gerçekten çok cazip. Ukrayna ‘da hem eğitim, hem konaklama hem de sosyal harcamalar ülkemizde ailelerin rahatlıkla karşılayabileceği düzeyde ve birçok bölgemize göre Türkiye ‘den bile daha ekonomik. Ukrayna Üniversite Fiyatları yazımızın devamında detayları verilmiştir.

Ukrayna’da eğitim almayı bu kadar ekonomik ve çekici kılan unsur elbette yurtlardır. Komünist dönemden kalma büyük yurtlar artık öğrenciler için çok ucuz konaklama imkanı sağlıyor. Ukrayna üniversitelerinde yurtlar genellikle bakım, kalite, kişi sayısı gibi değişkenlere bağlı olarak aylık 75 – 100 usd arasında değişmektedir. Bazı üniversiteler daha bakımlı ve lüks yurtlar sunar ve bu yurtlarda aylık ücretler 60-90 usd civarında olabilir. Ukrayna ‘da yurtlarda kalan öğrencilerimizin çoğu yılda ortalama 500 – 1.500 usd ödüyor.

Ukrayna öğrenciler tarafından en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Ukrayna üniversitesi, Avrupa’nın en kaliteli ve başarılı okullarından biridir. Burada alacağınız diploma, eğitimin birinci kalitede verildiğini gösteren mavi diplomadır. Mavi diploma tüm dünyada geçerliliği olan bir diplomadır. Bu nedenle burada eğitiminizi tamamladıktan sonra dünyanın her yerinde çalışma ve mesleğinizi yapma imkanına sahip olacaksınız. Ukrayna Üniversite Fiyatları bölümlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak, Türkiye ‘deki çoğu özel okuldan daha düşük öğrenim ücretleri içerir. Bu nedenle kaliteli bir eğitim alabilmek ve yurtdışında eğitim görme fırsatına sahip olabilmek için Ukrayna üniversitesini tercih etmelisiniz. Ukrayna Üniversite Fiyatları  ve hayat çok ucuz. 

Ukrayna Üniversite Fiyatları ve Ukrayna ‘da Yaşam

Ukrayna Üniversite Fiyatları, Ukrayna’da ne kadar yaşarım sorusu eğitim masraflarından sonra en çok merak edilen konu. Konaklama seçeneğine, kişisel harcamalara ve alışkanlıklara bağlı olarak ortalama kişisel yaşam 150-350 usd arasındadır. Bunu daha iyi hesaplamak için 2022 yılı güncel piyasa fiyatları aşağıdaki gibidir. Ukrayna  mutfağı çeşitlilik açısından oldukça zengindir. Slav topluluklarında bilinen birçok yemeğin anavatanı aslında Ukrayna ‘dır. Örneğin, “borç çorbası” Ukraynalıların milli yemeğidir. Çok kaliteli buğdayın yetiştirildiği Ukrayna ‘da özellikle esmer ekmek sofraların vazgeçilmezi. Ukrayna ‘nın en ünlü yemeklerinden biri de türk mantısına çok benzeyen “varenyky”.

Tüm dünyada bilinen Ukrayna ‘nın en önemli yemeği, bir çeşit tavuk sarma olan “kiev tarzı tavuk“tur. Tavuk, et ve balık köftesi halk arasında “katleta” olarak adlandırılır. “smetana” adı verilen krema, Ukrayna ‘da her yemeğin ve tatlının vazgeçilmezidir. Ukrayna ‘da soğuğa dayanıklı lahana, patates, pancar ve şalgam üretilmekte ve tüketilmektedir. Ukrayna  süt ürünleri bakımından zengindir. En çok tüketilen süt ürünleri çedar peyniri, lor, yoğurt ve kefirdir. Türkiye ‘de olduğu gibi Ukrayna ‘da da pek çok farklı turşu ve reçel var.

Bir kıyı ülkesi olan Ukrayna , çok çeşitli tatlı su ve tuzlu su balıklarına sahiptir. Deniz ürünleri arasında barabulga, uskumru ve kalkan balığı en çok tüketilen balıklar arasındadır. Tatlı su ürünlerinin başında aynalı sazan, yayın balığı, mersin balığı ve turna gelmektedir. Balık ve balık ürünlerinin bolluğu nedeniyle fiyatlar Türkiye ‘den çok daha ucuzdur.

İçeceklerin başında gelen çay günün her saati tüketilir. İçmeyi ve kadeh kaldırmayı seven Ukrayna lılar, milli içkileri olan votkayı tüketiyor. Ancak kaliteli bağları sayesinde şarap tüketimi de yüksektir. Avrupa ülkeleriyle artan ilişkiler sonrasında Ukrayna ‘nın büyük pazarlarında yerli ve yabancı her türlü ürünü bulmak mümkündür. Ukrayna Üniversite Fiyatları araştıranlar yaşam maliyetlerinide hesaplamaktadır.

Ülkede birçok yerli ve yabancı restoran bulunmaktadır. Bunların en ünlüsü, tüm dünyada bir fast food zinciri olan mc. Donald’lar. Yine birçok pizza, hamburger vs. Yemekli yerel fast food markaları var. Türk öğrenciler için en büyük avantaj, özellikle Başkent Kiev‘de çok sayıda türk ve azeri restoranının bulunmasıdır.

Türkiye’de olduğu gibi Ukrayna ‘da da birçok sokak pazarı var. Sebze ve meyvelerin çoğu Türkiye ‘den geldiği için bu pazarlarda her şeyi ucuza bulmak mümkün.Yurtdışı Yüksek Lisans Başvurusu Nasıl Yapılır? Yurt Dışı Eğitim

Öğrencilerin ortalama beslenme maliyeti 200-300 dolar arasındadır. Ancak öğrenciler tüm üniversite yurtlarında bulunan mutfakları kullanarak bu rakamı daha da azaltabilirler. Yabancı bir ülkeye geldiğinizde döviz, ziyaretçi için çok önemlidir. Ülkenin para birimi 1996’dan beri grivna‘dır. Ayrıca döviz alım satım yerleri başta euro ve dolar olmak üzere birçok yabancı para birimini alıp satmaktadır. Grivnası 1-2-5-10-20-50-100-200 ve 500 banknotlarda mevcuttur. Bir de Türkiye ‘de kuruşa denk gelen kopieka var. Konaklama ücretleri odessa’da ev fiyatları 1+0 daireler için 250 dolar, 1+1 daireler için 300 dolar, 2+1 daireler için 400 dolar ve 3+1 daireler için 500 dolardan başlıyor. Evler eşyalıdır.

Ukrayna ‘da Çalışmak

Ukrayna’da çalışma izni almanın iki yolu vardır. Bunlardan ilki Türkiye ‘deyken Ukrayna ‘ya gitmeden çalışma izni almak, diğeri ise Ukrayna ‘dayken çalışma izni almak. Bunlar genellikle terim ve prosedür açısından birbirine çok benzer. Ancak yine de dikkat edilmesi gereken bazı farklılıklar içermektedir. Ukrayna çalışma izni açısından aşağıdaki koşulların varlığını istemektedir:

İşverenler aşağıdakiler için çalışma izni alabilir:

  • Geçici yabancı işçiler
  • Dahili randevular
  • Mülteci veya ek korumaya ihtiyaç duyan kişiler olarak tanınma sorununu çözmek için belgeleri düzenlenmesine karar verilen yabancılar ve vatansız kişiler
  • Ukrayna’da çalışmak için kendi kendine başvuruda bulunabilecek yabancı ve vatansız kişilerin belirli kategorileri şunlardır:
  • Yüksek ücretli yabancı profesyoneller
  • Ukrayna’da yerleşik bir  tüzel kişiliğin kurucuları ya da katılımcıları ya da lehtarları
  • Ukrayna bakanlar kurulu tarafından belirlenen listeye göre, üniversite mezunları
  • Yaratıcı mesleklerden yabancı işçiler (örneğin yazar, müzisyen)
  • Yabancı ıt (bilgi teknolojisi) uzmanları

İşveren, en az aşağıdaki ücretleri ödediği takdirde, başka bir şart olmasa dahi aşağıdaki kişiler için çalışma izni alabilir:

Beş asgari ücret – Ukrayna ‘nın “eğitim yasasında” tanımlandığı şekilde kamu dernekleri, hayır kurumları ve eğitim kurumlarındaki yabancı işçiler için

On asgari ücret – diğer tüm işçi kategorileri için (çoğunlukla pratikte bu uygulanır) Yurt dışında eğitim fiyatlarının ucuzlaması, öğrencilerin bu eğitimden memnun kalması ve çeşitli imkanların gelişmesi de öğrencileri yurt dışında eğitim almaya itmektedir.

Ukrayna’da üniversite eğitimi son yıllarda ülkemiz öğrencileri arasında popülerliğini arttırmaktadır. Ukrayna üniversiteleri Avrupa Birliği üniversitelerince denk olarak kabul edilmekte ve eğitim kaliteleri kabul görmektedir. Ukrayna üniversite fiyatları ve yaşam maliyetlerinin oldukça düşük olması ülkemizdeki popülerliğinin başlıca sebeplerindendir.

Ukrayna Üniversite Eğitim Sistemi ve Süresi

Ukrayna’da Eğitim Sistemi 1 yıl hazırlık eğitimi 4 yıl lisans olarak 5 yıl üniversite eğitimi sürmektedir. Teknik uzmanlık eğitimi alanlar 1.5 yıl eğitim almaya devam ederler. Tıp ve bazı alanlarda, Ukrayna’da üniversite eğitimi 4 yıldır.

Ukrayna Üniversiteleri YÖK Denkliği

Ukrayna’daki Üniversiteler YÖK tarafından tanınmaktadır. Öğrenciler istediği bölümde lisans eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye dönüp denkliğini alabilirler.

Neden Ukrayna’da Eğitim Almalıyım?

Türkiye’de üniversite için zorlu yarıştan sonra, elenmek gençlerin başına sıklıkla gelen kolay atlatılamayan bir durumdur. Ukrayna’da eğitim almak isteyenler belirli dönemlerde alınan başvuruları takip ederek adım atabilirler. Lise diploması  Ukrayna’nın kapılarını açmak için yeterlidir. 2022-2022 Özel Yurt Fiyatları Ne Kadar?

THY Kabin Memuru Alımı İş Başvuru Şartları

Polonya’da Üniversite Eğitimi ve Ücretleri

KREDİ YURT KURUMU BAŞVURULARI NE ZAMAN 2022-2023

Öğrenciler İçin En Kolay Para Kazanma Yolları

Almanya Tıp Uzmanlık Eğitimi Nedir?

Ukrayna Üniversite Fiyatları Odessa

Bölüm İsimleriDiliÜcret
EkonomiUkraynaca2200$
Uluslararası EkonomiUkraynaca2200$
BiyolojiUkraynaca2000$
TarihUkraynaca1800$
TercümanlıkUkraynaca2200$
Rus Dili ve EdebiyatıUkraynaca2000$
Ukrayna Dili ve EdebiyatıUkraynaca1800$
İngiliz Dili ve EdebiyatıUkraynaca2200$
Alman Dili ve EdebiyatıUkraynaca2200$
Fransız Dili ve EdebiyatıUkraynaca2200$
İspanyol Dili ve EdebiyatıUkraynaca2200$
FelsefeUkraynaca1800$
MatematikUkraynaca1800$
Fizik ve enerjiUkraynaca1800$
FizikUkraynaca1800$
MuhasebeUkraynaca2200$
RadiofizikUkraynaca1800$
Bilgisayar MühendisliğiUkraynaca2200$
Organik KimyaUkraynaca1800$
HukukUkraynaca2200$
EkolojiUkraynaca1800$
Modern Tarih BölümüUkraynaca1800$
ArkeolojiUkraynaca1800$
TurizmUkraynaca2000$
BiyolojiUkraynaca2000$
MikrobiyolojiUkraynaca2000$
İnsan ve Hayvan FizyolojisiUkraynaca2100$
ZoolojiUkraynaca2100$
Genetik ve Moleküler BiyolojiUkraynaca2100$
KimyaUkraynaca2000$
Jeoloji MühendisliğiUkraynaca1800$
AstronomiUkraynaca1800$
GazetecilikUkraynaca2200$
İktisatUkraynaca1900$
Uluslararası Ekonomik İlişkilerUkraynaca1900$
MuhasebeUkraynaca1900$
PazarlamaUkraynaca1900$
BankacılıkUkraynaca1900$
MaliyeUkraynaca1900$
İşletmeUkraynaca1900$
Bilgisayar BilimleriUkraynaca1800$
Bilgisayar MühendisliğiUkraynaca1800$
Yazılım MühendisliğiUkraynaca1800$
EkonomiUkraynaca2000$
Makine MühendisliğiUkraynaca1800$
Bilgisayar Programcılığı(Dizayn)Ukraynaca1800$
Elektrik-Elektronik MühendisliğiUkraynaca1800$
Radyo ve TelevizyonUkraynaca1800$
Atom MühendisliğiUkraynaca1800$
Nükleer Güç SantralleriUkraynaca1800$
TelekomünikasyonUkraynaca1800$
KaptanlıkUkraynaca1950$
Gemi MühendisliğiUkraynaca1950$
Gemi İnşaat MühendisliğiUkraynaca1950$
Deniz HukukuUkraynaca1950$
TıpUkraynaca3000$
DişçilikUkraynaca3500$
Tıpİngilizce3850$
Dişçilikİngilizce4500$
EczacılıkUkraynaca3000$
Gemi Ulaştırma TeknolojileriUkraynaca1600$
Liman MühendisliğiUkraynaca1600$
Gemi İnşaat MühendisliğiUkraynaca1600$
Deniz HukukuUkraynaca1600$
Ekonomi ve Yönetim BilimiUkraynaca1600$
Deniz TaşımacılığıUkraynaca1600$
Okul Öncesi ÖğretmenliğiUkraynaca1900$
Sınıf ÖğretmenliğiUkraynaca1900$
Sosyal PedagojiUkraynaca1900$
Beden Eğitimi ÖğretmenliğiUkraynaca1900$
Güzel SanatlarUkraynaca1900$
FelsefeUkraynaca1900$
İngiliz Dili ve EdebiyatıUkraynaca2400$
PsikolojiUkraynaca1900$
FilolojiUkraynaca1900$
Bilgisayar BilimleriUkraynaca1900$
TarihUkraynaca1900$
Ukrayna Dili ve EdebiyatıUkraynaca1900$
MatematikUkraynaca1900$
Grafik TasarımUkraynaca1900$
AntrenörlükUkraynaca2000$
MimarlıkUkraynaca1700$
İnşaat MühendisliğiUkraynaca1500$
JeodeziUkraynaca1500$
Arazi Yönetimi ve KadastroUkraynaca1500$
Kentsel Yapı ve YönetimUkraynaca1500$
Karayolları Yapım ve TasarımUkraynaca1500$
HukukUkraynaca2500$
Uluslar arası HukukUkraynaca2500$
Uluslar arasıUkraynaca2500$
SosyolojiUkraynaca2500$
GazetecilikUkraynaca2500$
Siyasal BilimlerUkraynaca2500$
Çevre MühendisliğiUkraynaca1500$
EkolojiUkraynaca1500$
Bilgi TeknolojileriUkraynaca1500$
VeterinerlikUkraynaca1500$
Harita ve KadastroUkraynaca1200$
EkonomiUkraynaca1200$
Gıda MühendisliğiUkraynaca1200$
EkonomiUkraynaca2150$
Bilgisayar Programcılığı(Dizayn)Ukraynaca2150$
İktisatUkraynaca2150$
İngiliz Dili ve EdebiyatıUkraynaca2150$
TercümanlıkUkraynaca2150$
EczacılıkUkraynaca +İngilizce2150$
HukukUkraynaca2150$

Ukrayna Üniversite Fiyatları Kharkiv 

Bölüm İsimleriDiliÜcret
EkonomiUkraynaca2300$
Uluslararası Ekonomik İlişkiler ve turistik işletmeUkraynaca2600$
BiyolojiUkraynaca2300$
PsikolojiUkraynaca2300$
Jeoloji ve CoğrafyaUkraynaca1800$
Yabancı DillerUkraynaca2600$
FilolojiUkraynaca2600$
TIPUkraynaca3000$
TIPİngilizce3500$
TarihUkraynaca1800$
SosyolojiUkraynaca2300$
FelsefeUkraynaca2300$
Mekanik-matematikUkraynaca1800$
Fizik ve enerjiUkraynaca2300$
FizikUkraynaca1800$
Fizik ve teknikUkraynaca2300$
RadiofizikUkraynaca1800$
Bilgisayar bilimleriUkraynaca2300$
KimyaUkraynaca1800$
HukukUkraynaca2600$
EkolojiUkraynaca1800$
Ekonomi -HukukUkraynaca2000$
Bilgi İşlemUkraynaca1600$
Uluslar arası ekonomik ilişkilerUkraynaca2400$
MuhasebeUkraynaca1600$
PazarlamaUkraynaca2000$
Finans-BankacılıkUkraynaca2000$
Turizm işletmeİngilizce2400$
Şirket Yönetimİngilizce2000$
Bilgisayar Bilimleri -yazılım ve programUkraynaca2100$
Bilgisayar mühendisliğiUkraynaca2100$
EkonomiUkraynaca1800$
Radyo teknikUkraynaca1800$
TelekominikasyonUkraynaca1800$
Elektronik cihaz/biomedikalUkraynaca2100$
Elektronik Makine mühendisliğiUkraynaca2100$
Elektronik -teknikİngilizce2500$
Bilgisayar mühendisliğiİngilizce2500$
Telekominikasyonİngilizce2500$
Spor egzersizUkraynaca2000$
Dövüş sporlarıUkraynaca2000$
Spor Fizik tedavi ve RehabilitasyonUkraynaca1800$
TıpUkraynaca2750$
DişçilikUkraynaca2500$
Tıpİngilizce2800$
Dişçilikİngilizce2750$
TıpUkraynaca2650$
DişçilikUkraynaca2400$
Uçak ve Füze sistemleriİngilizce3000$
Uçak yapımUkraynaca2200$
Uçak motor yapımUkraynaca2200$
Uçak Yönetim SistemleriUkraynaca2200$
Roket kozmik teknik sistemleriUkraynaca2200$
Uçak Radyo teknik sistemlerUkraynaca2200$
Ekonomi- işletmeUkraynaca2200$
halkla ilişkilerUkraynaca2000$
Elektrik MühendisliğiUkraynaca1600$
Makine MühendisliğiUkraynaca1600$
Bilgi  SistemUkraynaca1600$
Mekanik-TeknikUkraynaca1600$
Ekonomi ve halkla ilişkilerUkraynaca1600$
OtomotivUkraynaca1800-2500$
Yol Yapım İnşaatUkraynaca1800-2500$
MekanikUkraynaca1800-2500$
İşletme ve ticaretUkraynaca1800-2500$
Ulaşım sistemleriUkraynaca1800-2500$
Üretim sistemleriUkraynaca1800-2500$
Eczacılıkİngilizce4345$
EczacılıkUkraynaca3850$
MimarlıkUkraynaca2530$
Peyzaj mimariUkraynaca2530$
Endüstri ve inşaat mühendisliğiUkraynaca2300$
Kentsel yapı ve yönetimUkraynaca2300$
Isı ve havalandırmaUkraynaca2300$
Coğrafi bilgi sistemleri ve teknolojiUkraynaca2300$
İnşaat yönetimUkraynaca2300$
Mahalli idareler yönetimUkraynaca2300$
Kent yönetimiUkraynaca2300$
Bilgi sistemleri yönetimiUkraynaca2645$
TurizmUkraynaca2645$
Otel restoran işletmeUkraynaca2645$
LojistikUkraynaca2300$
Taşıma sistemleriUkraynaca2300$
Ulaşım ve taşımacılık yönetimi org.Ukraynaca2300$
UlaştırmaUkraynaca2300$
Trafik organizasyonUkraynaca2300$
İnşaat ekonomiUkraynaca2300$
Kent ekonomisiUkraynaca2300$
Muhasebe ve denetimUkraynaca2300$
Ekoloji ve çevreUkraynaca2300$
Mimarlık ve konut ekolojiUkraynaca2300$
Çevre güvenliğiUkraynaca2300$
Çevre denetim ve belgelendirmeUkraynaca2300$
Çevre ekonomisiUkraynaca2300$
Çevre EnerjiUkraynaca2300$
Su ve atık su arıtmaUkraynaca2300$
Elektrik güç sistemleriUkraynaca2300$
Işık ve ışık kaynaklarıUkraynaca2300$
Mimarlık, tasarım ve reklamUkraynaca2300$
Bilgisayar tasarım ışık sistemleriUkraynaca2300$
Elektrikli araçlarUkraynaca2300$
Elektrikli araç sistemleri ve kompleksUkraynaca2300$
Elektromekanik otomasyon sistemiUkraynaca2300$
Proje yönetimiUkraynaca2875$
Otel,tatil ve turistik hizmet yönetimiUkraynaca2645$
Uluslararası turizm yon.Ukraynaca2645$
Turizmİngilizce2875$
Otel restoran işletmeİngilizce2875$
Ekoloji ve çevreİngilizce287

 

Bölüm İsimleriDiliÜcret
Sistem Analizi (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Bilgisayar Bilimleri (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği (Telekomünikasyon Sistemleri Bilimsel Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Uygulamalı Matematik (Uygulamalı Matematik Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Yazılım Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Yazılım Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Mikro ve Nanosistem Teknikleri (Elektronik Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Elektronik (Elektronik Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Elektronik Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Kablosuz İletişim Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Uygulamalı Fizik ve Nanomateryaller (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Uygulamalı Matematik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Siber Güvenlik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Bilgisayar Bilimi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Bilişim Sistem ve Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Otomatizasyon, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Atom Enerjisi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Mekanik ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Güç Elektroniği, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Elektrik Mühendisliği ve Otomatizasyon Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Elektrik Enerji Bilimi, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Ekoloji (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Madencilik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)Ukraynaca2.600 USD
Uygulamalı Mekanik (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)Ukraynaca2.000 USD
Endüstri Mühendisliği (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)Ukraynaca2.000 USD
Havacılık, Roket ve Uzay Araçları (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)Ukraynaca2.000 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Uygulamalı Mekanik (Kaynak Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Metalurji (Fizik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Malzeme Bilimi (Fizik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Kimyasal Teknolojiler ve Mühendislik (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Ekoloji (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Kimya Teknolojileri ve Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Uygulamalı Mekanik (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Endüstri Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Matematik (Fizik Ve Matematik Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Fizik ve Gökbilim (Fizik Ve Matematik Fakültesi)Ukraynaca2.000 USD
Bilgisayar Bilimleri (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.600 USD
Biyomedikal Mühendislik (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.600 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.600 USD
Endüstri Mühendisliği (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi)Ukraynaca2.600 USD
Biyoteknoloji ve Biyomühendislik (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi)Ukraynaca2.600 USD
Güzel Sanatlar, Dekoratif Sanatlar, Restorasyon (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Gazetecilik (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Yönetim (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Endüstri Mühendisliği (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Basın ve Yayın (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Ekonomi (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)Ukraynaca3.500 USD
Pazarlama (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)Ukraynaca3.500 USD
Yönetim (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)Ukraynaca3.500 USD
Sosyoloji (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Sosyal Çalışmalar (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Kamu Yönetimi ve İdareciliği (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Hukuk (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Havacılık ve roket alanı teknolojisi (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)Ukraynaca2.000 USD
Havacılık elektroniği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)Ukraynaca2.000 USD
Uçak mühendisliği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)Ukraynaca2.000 USD
Sistem Analizi (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Bilgisayar Bilimleri (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği (Telekomünikasyon Sistemleri Bilimsel Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Uygulamalı Matematik (Uygulamalı Matematik Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Mikro ve Nanosistem Teknikleri (Elektronik Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Elektronik (Elektronik Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Elektronik Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Kablosuz İletişim Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Uygulamalı Fizik ve Nanomateryaller (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Uygulamalı Matematik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Siber Güvenlik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Bilgisayar Bilimi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Yazılım Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Bilişim Sistem ve Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Otomatizasyon, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Atom Enerjisi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Mekanik ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Güç Elektroniği, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Elektrik Mühendisliği ve Otomatizasyon Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Elektrik Enerji Bilimi, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Ekoloji (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Madencilik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)Ukraynaca2.800 USD
Uygulamalı Mekanik (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)Ukraynaca2.300 USD
Endüstri Mühendisliği (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)Ukraynaca2.300 USD
Havacılık, Roket ve Uzay Araçları (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)Ukraynaca2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Uygulamalı Mekanik (Kaynak Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Metalurji (Fizik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Malzeme Bilimi (Fizik Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Kimyasal Teknolojiler ve Mühendislik (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Ekoloji (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Kimya Teknolojileri ve Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Uygulamalı Mekanik (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Endüstri Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Matematik (Fizik Ve Matematik Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Fizik ve Gökbilim (Fizik Ve Matematik Fakültesi)Ukraynaca2.300 USD
Bilgisayar Bilimleri (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Biyomedikal Mühendislik (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Endüstri Mühendisliği (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Biyoteknoloji ve Biyomühendislik (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi)Ukraynaca2.800 USD
Güzel Sanatlar, Dekoratif Sanatlar, Restorasyon (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca3.000 USD
Gazetecilik (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca3.000 USD
Yönetim (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca3.000 USD
Endüstri Mühendisliği (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca3.000 USD
Basın ve Yayın (Basın-Yayın Enstitüsü)Ukraynaca3.000 USD
Ekonomi (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)Ukraynaca3.500 USD
Pazarlama (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)Ukraynaca3.500 USD
Yönetim (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)Ukraynaca3.500 USD
Sosyoloji (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Sosyal Çalışmalar (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Kamu Yönetimi ve İdareciliği (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Hukuk (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)Ukraynaca3.000 USD
Havacılık ve roket alanı teknolojisi (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)Ukraynaca2.300 USD
Havacılık elektroniği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)Ukraynaca2.300 USD
Uçak mühendisliği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)Ukraynaca2.300 USD
Sistem Analizi (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Bilgisayar Bilimleri (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği (Telekomünikasyon Sistemleri Bilimsel Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Uygulamalı Matematik (Uygulamalı Matematik Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Mikro ve Nanosistem Teknikleri (Elektronik Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Elektronik (Elektronik Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Elektronik Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Kablosuz İletişim Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Uygulamalı Fizik ve Nanomateryaller (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Uygulamalı Matematik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Siber Güvenlik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Bilgisayar Bilimi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Yazılım Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Bilişim Sistem ve Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Otomatizasyon, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Atom Enerjisi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Mekanik ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Güç Elektroniği, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Elektrik Mühendisliği ve Otomatizasyon Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Elektrik Enerji Bilimi, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Ekoloji (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Madencilik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü)İngilizce2.800 USD
Uygulamalı Mekanik (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)İngilizce2.300 USD
Endüstri Mühendisliği (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)İngilizce2.300 USD
Havacılık, Roket ve Uzay Araçları (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü)İngilizce2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Uygulamalı Mekanik (Kaynak Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Metalurji (Fizik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Malzeme Bilimi (Fizik Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Kimyasal Teknolojiler ve Mühendislik (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Ekoloji (Kimya Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Kimya Teknolojileri ve Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimya Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Uygulamalı Mekanik (Kimya Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Endüstri Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Matematik (Fizik Ve Matematik Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Fizik ve Gökbilim (Fizik Ve Matematik Fakültesi)İngilizce2.300 USD
Bilgisayar Bilimleri (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.800 USD
Biyomedikal Mühendislik (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.800 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi)İngilizce2.800 USD
Endüstri Mühendisliği (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi)İngilizce2.800 USD
Biyoteknoloji ve Biyomühendislik (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi)İngilizce2.800 USD
Güzel Sanatlar, Dekoratif Sanatlar, Restorasyon (Basın-Yayın Enstitüsü)İngilizce3.000 USD
Gazetecilik (Basın-Yayın Enstitüsü)İngilizce3.000 USD
Yönetim (Basın-Yayın Enstitüsü)İngilizce3.000 USD
Endüstri Mühendisliği (Basın-Yayın Enstitüsü)İngilizce3.000 USD
Basın ve Yayın (Basın-Yayın Enstitüsü)İngilizce3.000 USD
Ekonomi (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)İngilizce3.500 USD
Pazarlama (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)İngilizce3.500 USD
Yönetim (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi)İngilizce3.500 USD
Sosyoloji (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Sosyal Çalışmalar (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Kamu Yönetimi ve İdareciliği (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Hukuk (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi)İngilizce3.000 USD
Havacılık ve roket alanı teknolojisi (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)İngilizce2.300 USD
Havacılık elektroniği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)İngilizce2.300 USD
Uçak mühendisliği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü)İngilizce2.300 USD
Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi (KNLU)LisansUkraynacaRusça & İngilizce öğretmenliği1.500 USD
Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi (KNLU)LisansUkraynacaRusça & İngilizce tercümanlık1.500 USD
Kiev Ulusal Yaşam ve Çevre Bilimleri ÜniversitesiLisansUkraynacaVeterinerlik1.750 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM)LisansUkraynacaTıp2.500 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM)LisansUkraynacaDiş Hekimliği2.600 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM)LisansUkraynacaEczacılık2.250 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM)LisansİngilizceTıp3.500 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM)LisansİngilizceDiş Hekimliği3.800 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM)LisansİngilizceEczacılık3.100 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp ÜniversitesiLisansUkraynacaTıp3.300 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp ÜniversitesiLisansUkraynacaDiş Hekimliği3.800 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp ÜniversitesiLisansUkraynacaEczacılık3.200 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp ÜniversitesiLisansİngilizceTıp4.500 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp ÜniversitesiLisansİngilizceDiş Hekimliği4.700 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp ÜniversitesiLisansİngilizceEczacılık4.000 USD
Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık ÜniversitesiLisansUkraynacaMimarlık1.742 USD
Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık ÜniversitesiLisansUkraynacaİnşaat mühendisliği1.515 USD
Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık ÜniversitesiLisansUkraynacaMimarlık1.742 USD
Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık ÜniversitesiLisansUkraynacaİnşaat mühendisliği1.515 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceUçak ve Roket Mühendisliği (Uçak donanımı)2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceHavacılık Taşımacılığı (Hava seyrüsefer sistemleri)2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceHavacılık Ulaştırması (Hava Trafik Hizmetleri)2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceHavacılık Ulaştırması (Uçak Bakım Mühendisliği)3.250 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceBiyoteknoloji ve Biyoloji Mühendisliği1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceKimya Teknolojisi ve Mühendisliği1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceBilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar Sistemleri ve Ağları)2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceBilgisayar Mühendisliği (Sistem Programlama)2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)Lisansİngilizceİnşaat ve İnşaat Mühendisliği2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceEkoloji1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceEkonomi2.300 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceEkonomi (Uluslararası ekonomi)2.300 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceElektronik2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceHukuk2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceYönetim2.300 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizcePazarlama2.300 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceMikro ve Nanoelektronik2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceSantral Mühendisliği2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceTelekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği2.200 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansİngilizceUlaştırma Teknolojileri (Hava Taşımacılığı)2.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaMuhasebe ve Vergilendirme1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaUçak ve Roket Mühendisliği (Uçak donanımı)2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaUygulamalı matematik2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaUygulamalı Fizik2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaMimari ve Kentsel Planlama1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaOtomasyon ve Bilgisayarla Bütünleşik Teknolojiler2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaHavacılık Taşımacılığı (Hava seyrüsefer sistemleri)2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaHavacılık Ulaştırması (Hava Trafik Hizmetleri)2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaHavacılık Ulaştırması (Uçak Bakım Mühendisliği)2.750 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaBiyoteknoloji ve Biyoloji Mühendisliği1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaKimya Teknolojisi ve Mühendisliği1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaBilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar Sistemleri ve Ağları)2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaBilgisayar Mühendisliği (Sistem Programlama)2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaBilgisayar Bilimleri ve Bilgi Teknolojileri2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaİnşaat ve İnşaat Mühendisliği1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaEkonomide Sibernetik1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaSiber Güvenlik (Bilgi Güvenliği Sistemleri)2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaSiber Güvenlik (Büro ve bilgi yönetimi)2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaSiber Güvenlik (Bilgi ve İletişim Sistemlerinin Güvenliği)2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaDizayn1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaEkoloji1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaEkonomi1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaEkonomi (Uluslararası ekonomi)1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaElektrik Enerjisi, Elektrik Mühendisliği ve Elektrik Mekaniği2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaElektronik1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaFinans, Bankacılık ve Sigortacılık1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaJeodezi ve Arazi Sömürüsünün Organizasyonu1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaUluslararası Ekonomik İlişkiler1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaUluslararası Ekonomik İlişkiler (Uluslararası İşletme)1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaUluslararası hukuk1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaUluslararası İlişkiler, Halkla İletişim ve Bölgesel Stüdyolar1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaGazetecilik1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaHukuk2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaYönetim1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaPazarlama1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaMetroloji ve Bilgi ve Ölçüm Teknolojileri2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaMikro ve Nanoelektronik1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaFiloloji2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaSantral Mühendisliği2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaPsikoloji2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaYayıncılık ve Basım İşleri1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaSosyal işler2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaSosyoloji2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaTelekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği1.700 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaTurizm1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU)LisansUkraynacaUlaştırma Teknolojileri (Hava Taşımacılığı)2.300 USD

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.