THY Kabin Memuru Alımı İş Başvuru Şartları

THY Kabin Memuru Alacak

THY, bin kadın kabin memuru işe alımı yapacağını açıkladı. Yayımı yapılan ilana sadece 1992 – 2002 arasında doğanlar başvuruda bulunabilecekler. Türk Hava Yolları (THY), bin kadın kabin memuru işe alacağını yeni bir ilan yayınlayarak duyuru yaptı. 12 bin ve üzeri kadın kabin memuru ile uçuşlarını gerçekleştiren THY, işe alım ve istihdam sağlamayı artırmak için yeni bir alım ilanı yayınladı.

Türk Hava Yolları resmi insan kaynakları  sitesi olan kariyer.thy.com üzerinden açılan ilan detayına göre 1 Ocak 1992 – 31 Aralık 2002 arasında doğan TC vatandaşı kadın adaylar başvuruda bulunacaklar.

Başvuru yapan aday değerlendirilmesi ve diğer şartlar ile ilgili detaylı bilgiye kurumun internet adresinden ulaşılabilmektedir.

2022 THY Kabin Memuru Başvuru Şartları Neler?

Kabin memuru olarak THY bünyesinde görev almak isteyen kadın adaylarda aranan şartlar arasında boy 160 ile 180 cm arasında olması, kilo ise boy-kilo endeksine göre uygun olması gerekmektedir. Türk Hava Yolları yolcularını seyahat esnasında karşılayacak olan memurların güler yüzlü, iletişimi yüksek, ekip çalışmasına uyumlu ve dinamik olmasını beklemektedir.

THY Kabin memuru alımı ne zaman alınacak? THY A.O. Kabin Memuru çalışma kıyafeti giyildiğinde, vücudunun görünen kısımlarında dövme, piercing, yanık ve yara izi vb. olmaması, daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevinden disiplin yada sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak. Boy-kilo ölçümleri, THY A.O. veya THY A.O.’nun belirleyeceği kurum/kuruluş tarafından yapılacaktır.

THY Kabin Memuru Alımı İş İmkanları

THY bünyesinde çalışmayı hak kazanan adaylar, yapacakları seyahatler esnasında farklı ülkeleri keşfetme fırsatı bulmanın yanı sıra, özel sağlık sigortası, kendileri ve de aile üyeleri için indirimli seyahat etme fırsatı elde etmiş olacaklar.

Ankara Esenboğa Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

THY İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Adana Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Yeni İstanbul Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Tesla Staj Başvurusu Nasıl ve Ne Zaman Yapılır?

TGS Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Katar Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 

Antalya Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

TAI İş İlanları ve TAI İş Başvurusu Personel Alımı


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir