Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Dünyanın 30 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Ülkemize Telsim’i satın alarak girmiştir. Vodafone ülkemizde faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde mobil telekomünikasyon şirketi olarak Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi olmayı başarmıştır ve 21 milyonu aşkın abonesi vardır. Peki Vodafone bayileri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Vodafone bayilerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Vodafone Bayilerinin Çalışma Saatleri ve Günleri 2022

Vodafone bayilerinin çalışma saatleri bulunduğu il ve merkeze göre farklılık gösterse de, genel itibariyle sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 18:30’da kapanmaktadır. Vodafone cep merkezleri Cumartesi günü de çalışmaktadır. Ancak Pazar günü sadece alışveriş merkezleri içerisinde bulunan bayiler ve yoğun olan yerlerdeki bayiler açıktır.

Vodafone Bayileri Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Bayiler genel olarak sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlarlar.

Vodafone Bayileri Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Bayiler akşam saat 18:30’da kapanırlar. Hizmet vermemektedirler.

Vodafone Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Vodafone, Cumartesi günü standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet verir. Ancak Pazar günleri sadece belirli cep merkezleri açıktır. Vodafone bayileri birbirinden bağımsız olmalarından dolayı standart bir çalışma saati bulunmamaktadır. Bu sebepten bu cep merkezlerinin Pazar günü açık olup olmadığını ilgili bayiliği arayarak öğrenebilirsiniz. TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu
———————————————————————
EN İYİ YURTDIŞI İŞ İLANLARI
PARA KAZANMA ve KARİYER FİKİRLERİ

———————————————————————

Vodafone Bayileri Bayramda Açık Mı : Vodafone bayileri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi çeşitli dini bayramlarda bayramın ilk 2 günü kapalıdır. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos, 29 Ekim, 15 Temmuz gibi çeşitli resmi tatil günlerinde ise genel olarak çalışmaktadırlar.

Vodafone çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan “7000” çağrı merkezi telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.

Turkcell Superonline İş İlanları ve İş Başvuru Formu

TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir