Webhelp Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Webhelp fransız bir girişimci tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Başlangıçta amacı yeni başlayanlar için gerçek zamanlı bir çevrim içi yardım hizmeti sunmaktır. Ardından yardım hattı (yardım masası) hizmetleri, bilgi teknolojisi desteği ve çözümleri sağlayan çağrı merkezi hizmetleri de vermeye başlamışlardır. Webhelp tarafından yayımlanan yurtiçi ve yurtdışı tüm iş ilanları, iş olanakları ve açık iş pozisyonları ile iş başvurusu formu detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Webhelp Güncel İş İlanları

Webhelp bünyesine bir çok alanda takım arkadaşları aramaktadır. Yayımlanmış olan güncel iş ilanları arasında; çağrı merkezi personeli, müşteri temsilcisi,  satış temsilcisi, müşteri danışmanları, Almanca İngilizce Fransızca bilen personeller, pazarlama ve iletişim uzmanları, teknik destek personeli, yazılım uzmanları, insan kaynakları personeli gibi yurt içi ve yurt dışı görev alacak çok sayıda boş kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına alımlar ve iş başvurusu nasıl ve nereden yapılacak?

Webhelp İş Görüşmesi Nasıl ve Nerede Yapılır?

Webhelp bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak istiyorum diyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında iş görüşmesi nasıl ve ne şekilde yapılır gelmekte. İş başvurusu sonucu, işe alım sürecinde görüşmeler telefon veya İstanbul ili Kağıthane ilçesinde bulunan merkez ofisinde gerçekleştirilmektedir. Görüşmeye gelmeden önce mutlaka İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanmış CV’nizi yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Webhelp İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Webhelp satış, pazarlama ve sağlık gibi bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu nedenle personel ve eleman ihtiyaçlarını çoğu zaman kendi insan kaynakları departmanı aracılığı ile yapmaktadır. Aynı zamanda çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile de bazı birimlerine personel alımları gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı linki aracılığı ile açık iş pozisyonlarını görebilir size uygun olan iş ilanına iş başvurusunu online olarak yapabilirsiniz.

Webhelp Yurt dışı iş başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

Webhelp Türkiye iş başvurusu yapmak için TIKLAYIN!


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir