THY İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu 2022

THY İş İlanları ve Güncel İş Başvurusu Formu

THY Güncel İlanlar ve Başvuru Formu

THY  iş ilanları personel, eleman alımı ve alım şartlarını sizler için araştırdık. Türk Hava Yolları THY alım yapılacak olan ilanlarını İŞKUR üzerinden yayınlamaktadır. Turkish Airlines iş ilanları personel alımı, eleman alımı, personel olarak kimler başvuru yapabilir? THY’de çalışmak için şartlar nelerdir? Kimler THY bünyesinde işe alınabilir? THY iş başvurusu, THY Mühendis Alımı Şartları, THY Temizlik Personeli Alımı Şartları, Thy personel alımı, THY staj başvurusu ve THY İŞKUR iş başvuruları detayları yazımızda.

THY İş İlanları ve Personel Alımı

Türk Hava Yollarının iş başvurusu İŞKUR üzerinden ilanlarını paylaştığını yazmıştık. THY KPSS şartı olmadan personel alımı başvuruları ve nasıl yapılır? Thy hostes iş ilanları, kabin memuru alimi, thy kargo iş ilanları, Thy temizlik is ilanları, Türk hava yolları çağrı merkezi iş başvurusu, thy bilet satış elemanı alımı, turkish cargo iş başvurusu, thy pilot ilanı, thy güvenlik alımı, thy kariyer ilanları, thy do&co iş ilanları, thy lojistik is ilanları ile ilgili bilgiler vermeye devam edeceğiz.

———————————————————————
EN İYİ YURTDIŞI İŞ İLANLARI
PARA KAZANMA ve KARİYER FİKİRLERİ

———————————————————————

THY Mühendis Alımı Şartları

Pratt Whitney Thy Teknik Uçak Motoru Bakım Merkezi Ltd ŞTİ nde mezuniyet şartları ve koşullar :

  • Havacılık Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Makine veya İmalat Mühendisliği mezunu olmak,
  • Havacılık ve uzay, otomotiv, makine endüstrilerinde üretim ve üretim ortamları ile ilgili en az 3 yıl deneyimli olmak,
  • Motor donanımı onarımlarında tecrübeli olmak,
  • Yazılı ve hem sözlü olarak İngilizce bilmek gerekmektedir.

THY Temizlik Personeli Alım Şartları

Açık pozisyondaki tüm ilanlara nasıl başvuracağınızı  burada görebilirsiniz. THY DO&CO İKRAM HİZ.A.Ş.de temizlik personeli, thy teknik iş ilanları olarak alım için şartlar açıklandı. Turkish airlines iş ilanları, kurumda yer alan uçak içinde ikram servisi olarak faaliyet gösteren işletme için üretim bölümlerinde çalıştırılmak üzere temizlik elemanı ve gıda paketleme personeli şartları :

  • En az ilköğretim mezunu olmak,
  • 18-40 yaş arası olmak

THY İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Thy memur alımı

Thy personel alımı başvuru formu doldurmak için öncelikle başvuruda buluncak olan kişinin İŞKUR’a kayıtlı olması gerekmektedir.

  • İnternet üzerinde İŞKUR e-Şube ile,
  • İşkur İl Müdürlüklerinden,
  • ALO 170 numaralı hat aranarak THY personel alımı başvurusunda bulunabilirsiniz.

THY iş başvurusu nereden yapılır?

Online platformlardan yapılan başvurular olduğu gibi, THY iş başvurusu için https://careers.turkishairlines.com/ adresi üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca çeşitli kariyer platformlarında da THY ilanlarını görmek mümkün.

THY işe nasıl girilir?

Yeni mezun olan yada halen öğrenci olanlar için ilanlarda aranan nitelikleri sahip tüm adaylar ilk olarak genel yetenek ve İngilizce sınavına tabi olurlar. Sınav sonrası başarı elde eden adaylar grup mülakatı, kişilik envanteri, insan kaynakları ve birim mülakatlarına alınacaklardır.

THY de hangi işler var?

1933 ten beri Turkish Cargo, Turkish Do&Co markalarıyla yolcu, kargo-posta taşımacılığı, uçak içi ikram hizmetleri ve uçak bakımı hizmetleri gibi çeşitli pozisyonlarda hizmet vermektedir.

İŞKUR açık iş ilanlarında yer alan “İşyeri Unvanı”na THY yazıp “ara” butonunu tıklayarak THY iş ilanlarına erişim imkanı sunulmaktadır. Tür Hava Yolları kariyer sayfasından ulaşabilirsiniz. İŞKUR iş ilanı başvuru numarası: 00006288240’dır.

THY Kabin Memuru Alımı İş Başvuru Şartları

Adana Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Yeni İstanbul Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Katar Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 

TGS Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Antalya Havalimanı Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir