Getir İş Nasıl Başvurulur? | Yakındaki İş, Getirİş Başvurusu

Yakındaki İş Getirİş Nasıl Başvurulur?

Getir İş Nasıl Başvurulur? Bu makalemizde, Getir firmasının iş arayanları ve işverenleri buluşturduğu yeni iş platformu olan, yakındaki iş Getirİş nasıl başvurulur? Sorusuna cevap arayacağız. Görüntülü görüşme imkanı, Yakındaki iş Getirİş nasıl başvurulur? Diye merak ediyorsanız hemen açıklayalım.

Getir İş Nasıl Başvurulur?

Konumunuza göre servis hizmeti vermesi nedeniyle iş arayanların ve iş verenlerin birbirini bulmasını kolaylaştıran yeni uygulama sayesinde kişiler, çok uzaklara gitmeden kendilerine en yakın işi kolay bir şekilde bulabilecekler.  Getir firması tarafından Hemeniş iş bulma platformunun çoğu satın alındı ve yeni nesil iş arama platformu olan Getirİş hizmete sunuldu. Getir İş, konum bazlı servis, canlı harita desteği vasıtasıyla açık iş pozisyonlarını, eleman arayan firmaları, işverenler de iş arayan kişilerin profillerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilecek ve zamandan tasarruf ederek iş ve eleman bulunmasını destekleyecektir.

Getirİş Canlı harita desteği Getirİş Devrede
Getirİş Canlı harita desteği Getirİş Devrede

Getirİş Canlı harita desteği Getirİş Devrede!

Getir, kullanıcının bulunduğu lokasyona göre konum bazlı canlı harita özelliğiyle iş arayanlara ve personel arayanları bir araya getiren yeni nesil iş platformu olarak Getirİş’ hizmetleri arasına eklendi. Bu sayede konum doğrulama yoluyla size en yakın lokasyonda bulunan işlere ve personele daha kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşım sağlanabilecek.

Getir, konum bazlı iş bulma platformu

Yeni nesil iş platformu Getirİş uygulamasını kullanmak isteyen işverenler, ilanlarını ücretsiz bir şekilde uygulamaya girebiliyor. İş arayan kişiler de bu platform üzerinden bilgilerini girerek profil oluşturabiliyor ve işverenlerin kendi profillerine ulaşmasını sağlayabiliyor. Getiİş uygulamasında hemen hemen her meslekten çalışan, rahatlıkla aradığı lokasyondaki iş ilanlarına ulaşabiliyor. Uygulama üzerinden mesajlaşma seçeneği sayesinde, iş arayan ve işverenler, kişisel mail adreslerini veya telefon numaralarını vermeden, hem görüntülü olarak hem de yazılı olarak iletişim kurma imkanı elde ediyorlar. Getir, “Yakındaki İş, Getirİş” Duyurusu ile Ses Getirdi

İş ve Çalışan Arayanlara Yönelik Yeni Uygulama
İş ve Çalışan Arayanlara Yönelik Yeni Uygulama

İş ve Çalışan Arayanlara Yönelik Yeni Uygulama Getirİş Hizmete Girdi

İş arayanlara ve personel arayan işverenlere yönelik olan yeni uygulama Getirİş, hizmete gireceğini bildirdi. Getirİş Direktörü İrem Namlısoy yaptığı açıklamada, Getirİş’in iş arayanlara ve işverenlere güvenli bir şekilde buluşma imkanı tanıyan bir platform olduğundan bahsetti. Bu yeni iş ve eleman bulma platformunda, harita sayesinde iş arayanlar kolaylıkla yakın çevrelerinde bulunan açık iş ilanlarını görebilecek ve diledikleri işyeri ile temasa geçebilecekler. Firmanın bulunduğu bölgeyi detaylıca inceleyerek kendilerine en yakın mevkideki işe ulaşabilecekler.

Aynı şekilde eleman arayan firmalar, harita özelliği sayesinde işyerine yakın konumdaki iş arayanların profillerini görüntüleyebilecek ve uygun bulduğu kişiler ile güvenli bir şekilde iletişim kurabilecekler ve iş ilanlarını ücretsiz bir şekilde bu platform üzerinden yayınlayabilecekler. Getirİş uygulamasının tam olarak ne zaman hayata geçirileceği ile ilgili, firma yetkilileri tarafından tam olarak net bir açıklama yapılmasa da, bu yeni iş fikri üzerinde çalışmaların devam ettiğini düşünebiliriz.

Getirİş platformu nasıl çalışıyor?

Getir firmasının hisselerinin çoğunu satın alarak oluşturduğu Getirİş uygulaması “Yakındaki İş, Getirİş” duyurusu ile oldukça ses getirdi. Bu platformu kullanmak isteyen işverenlerin ve iş arayanların en çok merak ettiği soru,  Bu platform, canlı harita desteği vasıtası ile iş arayan ya da işveren olma durumlarına göre www.getir.com adresi üzerinden açılacak olan Getirİş linkine giriş yapılarak çalışıyor. Bu sekmede açılan ekrandan iş arayan ya da işveren olma durumunuza göre iş arıyorum ya da çalışan arıyorum bölümlerinden ilgili seçimler yapılarak canlı harita vasıtasıyla yakınınızdaki açık iş pozisyonlarını ya da iş arayanları görebilirsiniz ve bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Getirİş Uygulaması Nasıl Kullanılır?
Getirİş Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Getirİş Uygulaması Nasıl Kullanılır? Getirİş Nasıl Başvurulur?

Getir, iş ve çalışan arayanlara yönelik yeni hizmeti Getirİş uygulamasını kullanabilmek için katılım sağlamak isteyen kişilerin profil hesabı oluşturması gerekmektedir. Uygulamada yer alan profil alanları ayrıntılı bir şekilde doldurulmalıdır. Kullanıcı deneyimi sunan uygulama üzerinde sahip olunan tecrübeler de paylaşabilmektedir. Getirİşe “İlan ver” ve “Profilimi yayınla” sekmeleri kullanılarak ilanları yayınlayabilirsiniz. İlanın konu başlığı,  detay açıklaması, alım yapılacak olan pozisyonun çalışma şekli, ilanın yayında kalma süresi gibi detaylar ayrıntılarıyla açıklanmalıdır. Ayrıca ilanlar arasından iş verenlerde eleman bulma konusunda kolaylık sağlayacaklardır.

Getirİş Platformunda Güvenlik Ön Planda

Getirİş Nasıl Başvurulur? Zamanın çok değerli olduğunun farkında olan ve kısa bir süre içerisinde kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Getir firması, getirsu, getiryemek, getirbüyük ve getirçarşı uygulamalarından sonra, son olarak en yeni girişimi Getirİş ile karşımıza çıkıyor. Getir İş uygulaması sayesinde iş arayanlar evlerine en yakın konumda bulunan işleri görebiliyor, bu iş ile ilgili iletişim kurabiliyor ve bulunduğu bölgeye yakın olması nedeniyle zahmetsiz bir şekilde iş görüşmesine gidebiliyor ve iş sahibi olabiliyor. 

Tatil planı yaparken haritalar üzerinden otelleri inceleyip denize ve çarşıya göre konumlarına nasıl bakabiliyorsak, aynı mantık üzerinden iş ararken iş ilanı veren firmaları da görebiliyoruz. İş aradığımız bölgeyi seçerek o bölgedeki bütün iş alanlarını görebiliyoruz. İşverenler de çalışan arıyorum sekmesini seçerek personel aradığı bölgeyi seçebilir ve o bölgede oturan en yakın çalışanlara ulaşıp, profillerini görüntüleyebilir. Ayrıca aradığı özellikte bir kişi ile karşılaşırsa, Getirİş platformu üzerinden bu kişi ile hem görüntülü olarak hem de yazılı olarak iletişim kurabilir ve bu şekilde işe alabilir.

Getir Hollanda İş İlanları Personel Alımı ve İş Başvurusu

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Kazancı Ne Kadar?

Getir Güncel Londra İş Başvurusu

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Starbucks İş İlanları İş Başvurusu ve Başvuru Formu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir