Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Getir; 2015 yılında kurulmuş bir olan Türk girişimidir. Mobil uygulaması aracılığıyla müşterilerine, restoranlarda yemek teslimatları için kurye hizmetinin yanı sıra, market ürünleri için isteğe bağlı teslimat hizmeti sunmaktadır. ” Getir de getirelim ” ve ” Getir Bi Mutluluk ” sloganlarıyla iş hayatına adım atan firma kurulduğu günden beri büyümesine devam etmektedir. Bünyesinde sayısız eleman barındıran firma bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı gerçekleştirmektedir. Getir tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvurusu formu gibi detaylar haberimizde.

Getir’de Çalışan Personel, Eleman, Kurye Maaşları 2021

Getir bünyesinde bir çok farklı pozisyonda çalışanlar bulunmaktadır. Firma bünyesinde part time iş ilanları olduğu gibi full time iş ilanlarıda yer almaktadır. Part time çalışarak ek gelir elde edebilir yada tam zamanlı çalışarak yeni bir kariyer yapabilirsiniz. Getir’de çalışan personel, eleman ve kurye maaşları farklılık göstermektedir. Personeller asgari ücret alırken evlere servis yapan kuryeler maaş+bahşiş sistemi üzerinden maaş almaktadırlar. Bu nedenle gelirleri daha fazladır.

Getir Personel, Eleman, Şoför ve Kurye Alımı 2021

Getir müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet vermek adına, faaliyette bulunduğu İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara şehirlerine ek olarak Türkiye’nin diğer illerindede yeni şubeler açmak istemektedir. Ayrıca yurtdışı çalışmaları kapsamında yakın zamanda farklı ülkelerde hizmet vermeye başlayacağı bilinmektedir. Bu bağlamda çok sayıda yeni personel alımı ve eleman alımı yapmayı planlamaktadır.

Getir Güncel İş İlanları 2021

Getir de Getirelim uygulaması bünyesinde çalışmak isteyen kişiler için güncel olarak yapımlanmış iş ilanları içinde; moto kurye, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, part time eleman, depo sorumlusu, hesap yöneticisi, araçlı kurye, filo yöneticisi, şoför, yazılımcı, avukat asistanı, bayi genişleme ve emlak geliştirme uzmanı, muhasebe uzmanı, bayi yöneticisi, depo elemanı, bölge satış uzmanı, müşteri hizmetleri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve boş pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Getir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Getir bünyesinde çalışmak isteyen kişiler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu linki aracılığı ile güncel iş ilanlarını görebilir ve başvurularını yapabilirler. Yapacağınız iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmektedir. İK departmanının size ulaşabilmesi ve başvurunuzu onaylaması için başvuru formunu eksiksiz doldurmayı unutmayınız. Diğer iş ilanlarımıza göz atmak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.

Getir iş başvurusu formu doldurmak için TIKLAYIN


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


1 Yorum

  1. Şahıs şirketim var kapalı kasa hafif ticarî aracim b ehliyetim Src2 ve Src4 belgelerim mevcuttur aktif sürücüyum pazarlama konusunda tecrübeli biriyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir