Getir Güncel Londra İş Başvurusu

Getir Güncel Londra İş Başvurusu

Yurtdışına açılmak isteyenlere Getir’den süper fırsat! Birçok alandan alım yapılıyor! Türkiye’de açıldığında bu yana yapmış olduğu büyük yükselişin ardından Getir yaptığı yatırımlar sayesinde hizmetlerini  genişleterek yurtdışında da hizmete başladı. Bu çerçevede Getir Güncel Londra iş başvurusu imkanı sunmaktadır. Dünya’nın en büyük şirketlerinin dikkatini çeken Getir Hollanda gibi daha bir çok ülkede hızla yayılmaya devam ediyor.Online market teslimat uygulaması girişimi Getir‘in yurtdışı büyüme serüveni, Avrupa ağını Londra’dan sonra Paris, Amsterdam ve Berlin ile genişletiyor. 

Yurtdışı çalışma imkanlarını araştıranlarında bildiği gibi, istihdama içerisinde en iyi olanakları sunan Getir ülkemizden yapılan başvurularına öncelik vermektedir. Depolarında depo elemanı ve motorlu kurye elemanı olarak çalışabilirsiniz. Getir Yurtdışı işlerinde istihdam olmayı, çalışmayı düşünenlerin neler yapması gerekli nasıl başvuruda bulunulur gibi sorularının detaylı yanıtlarını yazımızdan öğrenebileceksiniz. Franchise ile Türkiye’de büyümekte olan, yurt dışı pazarında güçlenen Türkiye’nin teknoloji girişimi Getir, ilk yurtdışı açılımını Londra ile yapmıştı. Teslimat uygulaması Getir’in değeri 800 milyon doları aştı. Getir, ‘Unicorn’ olma yolunda ilerliyor. Türkiye’nin yeni Unicorn adayı “Getir” Londra’da. İngiltere pazarına da giriş yapan Getir, büyük bir başarıya imza atmayı başardı. Dünyanın farklı yerlerinde şubeler açılırken personel alımları da hız kazanıyor. Yurtdışına açılmak ve Getir bünyesine dahil olmak isteyen vatandaşlar için Getir‘e başvuru detayları…

Getir Güncel İş İlanları

İlk olarak Londra’da, ardından Paris ve Berlin’de hizmete başlayan Getir’e personel alımları devam ediyor. Yurtdışına açılmak ve orada çalışmak isteyenlerin yoğun ilgisini çeken ilanlar yayımlanmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılıyor? Milli gururumuz getir bugün 7,5 milyar dolara değere ulaşmıştır. Getir firmasında hangi pozisyonlarda işe alım yapılıyor? çalışabileceğiniz pozisyonlar sizler için sıraladık. Getir firmasında da birçok konumda personel alımı yapılmaktadır. Uygun olduğunuzu düşündüğünüz konum için başvuru yapmanızı gereklidir.

Muhasebe Uzmanı

Müşteri Hizmetleri Operasyon

Kiralama Yöneticisi

Filo Yöneticisi / Yönetmeni

Satış Muhasebe Ekip Lideri

Bayi İlişkileri Uzman

Eğitim Uzmanı

Sürüş Güvenliği Uzmanı

Kurye

Motokurye pozisyonları bulunmaktadır.

Yukarıda sıralanan iş ilanlarından size uygun bulunan açık pozisyonlara başvurabilirsiniz. Tabiki her firmada olduğu gibi pozisyonlar için  yapılan başvurularda, birtakım aranan genel şartlar vardır. Genel nitelikleri karşılıyorsanız sizde başvuru yapabilirsiniz.

Lise veya Üniversite mezunu olan, İngilizce diline hakim olan, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilen, Çalışma arkadaşlarıyla uyum içerisinde olabilen kişiler aranmaktadır.

GETİR İŞ BAŞVURULARI NASIL YAPILIYOR?

Sık sık personel alımı yapan Getir’e başvurular Kariyer net, LinkedIn veya Getir Global üzerinden yapılmaktadır. Getir Global’de Amsterdam’dan, Türkiye ve diğer yerlerdeki tüm Getir ilanları bulunabiliyor. Siteden açık pozisyonların takip edilmesi, şartların detaylı bir şekilde okunması ve sonrasında çıkacak başvuru formuna gerekli bilgilerin yazılması gerekiyor. Getir Global Getir Güncel Londra İş Başvurusu alım sayfası için TIKLAYINIZ.

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir