Decathlon Çalışma ve Mesai Saatleri | 2021 Açılış Kapanış Saatleri

Decathlon Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Decathlon Açılış Kapanış Saatleri 2021

Decathlon, 1976 yılında Fransa’da kurulan, birçok farklı markanın spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu uluslararası mağaza zinciridir. Dünya genelinde 70 binden fazla çalışana sahiptir.  Ülkemizde İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Adana, Muğla, Kocaeli, Mersin, Tekirdağ, Antalya, Hatay gibi illerimizde 15’den fazla mağazası bulunan Decathlon mağazası veya şubesi bulunmaktadır.  Peki Decathlon mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Decathlon mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

Decathlon Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Decathlon mağazaları haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ülkemizdeki Decathlon mağazaları her sabah saat 10:00‘da açılır ve akşam saat 22:00‘de kapanır.

Decathlon Saat Kaçta Açılıyor : Şubeleri sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlar.

Decathlon Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Mağazalar akşam saat 22:00’ye kadar açıktır.

Decathlon Hafta Sonu Açık Mı : Decathlon sadece hafta içi değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Decathlon Bayramda Açık Mı : Decathlon , Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda arefe gününde 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz, 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Decathlon Mutlu Müşteri Ekibimiz; Hafta İçi 8:30- 20:00, Hafta Sonu ve Resmi Tatiller de 10:00- 20:00 arasında sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Bu yazımızda Decathlon (Dekatlon) çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden veya “0850 532 33 22” müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir