Akmerkez Çalışma Saatleri 2021 | Açılış Kapanış, Mesai Saatleri

Akmerkez Çalışma Saatleri, Açılış Kapanış Saatleri

İstanbul’un en güzel lokasyonunda yer alan Akmerkez pek çok yerli ve yabancı turist için bir cazibe merkezi durumdadır. Dünyanın en seçkin markalarının bulunabileceği bu alışveriş merkezi, uzun yıllardan bu yana popülerliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Harika bir tasarıma sahip olan ve gün içinde birçok ziyaretçiyi ağırlayan, akmerkez çalışma saatleri bu nedenle merak edilmektedir. Bu avm, haftanın her günü saat 10:00’da açılmakta ve saat 22:00’da kapanmaktadır.

Akmerkez Nerede?

Akmerkez’in popüler olmasındaki en önemli etkenlerden biri de İstanbul’un çok dikkat çeken bir lokasyonunda bulunmasıdır. Akmerkez, Beşiktaş İlçesine bağlı, Levent ile Etiler arasında yer alan İstanbul’un en fazla bilinen alış veriş merkezlerindendir. Uygun ulaşım seçenekleri ve her gün 12 saat yaşayan bir avm olması, fazla ziyaretçi çekmesinde etkendir.

Akmerkez’de Neler Var?

Dünyaca ünlü seçkin markaların yer aldığı, avm’de alışveriş keyfinin yanı sıra, seçkin lokantalarda yemek keyfi de yaşanabilmektedir. Ayrıca, bu mekâna özel etkinlikler ile gelişmiş teknolojik özelliklere sahip sinema salonları, izleyiciye büyük bir seyir keyfi sunmaktadır. Burası, aynı anda farklı aktiviteleri geçekleştirmek, keyifli ve ayrıca kaliteli vakit geçirmek için son derece ideal bir mekan olarak öne çıkmaktadır.

Akmerkez Hafta Sonları Açık mı Kapalı mı?

Akmerkez büyük bir alışveriş merkezi olduğu için hafta sonları açıktır ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Akmerkez Bayramlarda Açık mı Kapalı mı?

Akmerkez bayramlarda açıktır, diğer bütün alışveriş merkezleri gibi kapalı değildir.

Akmerkez Resmi Tatillerde Açık mı Kapalı mı?

Akmerkez Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda Arefe gününde ve ayırca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde açıktır.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir